Showbyznys

26. března 2019 12:31

redakce Prima Lajk

Nejlepší hledačka všech dob? Tvůrci Hry o trůny schovali 6 Železných trůnů po celém světě! Kolik už jich fanoušci našli?

Kabelovka HBO schovala po celém světě šest Železných trůnů. Najdete je všechny?

Odpočet do premiéry závěrečné řady seriálu Hra o trůny se zdá být nekonečný. Jasně, nejspíš za to mohou obrovská očekávání a taky že se nikdo z nás už nemůžeme dočkat. Každopádně kabelovka HBO nám to alespoň zpříjemňuje pravidelnými behind-the-scenes videi, rozhovory s tvůrci, trailery, plakáty a teď i celkem překvapivou hledačkou.

Jo, čtete správně. HBO totiž schovalo po celém světě 6 originálních Železných trůnů, které jsou fanouškům volně k dispozici, aby se s nimi mohli fotit, sedět na nich nebo pod nimi třeba spát. Jedinou indicií k jejich přesné poloze jsou pak hodinová videa s 360° pohledem na okolí. Vydáno bylo pět z nich, jedno poslední ještě zbývá. Fanoušci mezitím už 4 trůny objevili. Ty se nacházejí ve Velké Británii, Španělsku, Švédsku a Brazílii. Pokud tedy právě cestujete některou z těchto zemí, můžete si teď udělat radost. To ale není všechno, co v rámci kampaně kabelovka dělá.

Zároveň se, i u nás, spustila kampaň na darování krve, které se přezdívá „Krvácejte pro trůn“, a v podstatě láká fanoušky, aby darovali krev a přitom se vyfotili s replikou železného trůnu. Což je zkrátka super.


Přečtěte si také