Showbyznys

20. července 2015 14:47

Petr Cífka

Nejrychlejší biker na světe se svěřil: Za mým výkonem je muzika!

Tomáš Slavík je elitní MTB biker, několikanásobný mistr světa a momentálně nejrychlejší fourcrossař světa. Pokud vám fourcross nic neříká, vězte, že patří k nejnáročnějším adrenalinovým sportům, u jejichž sledování tuhne krev v žilách. K neuvěřitelným výkonům na kole prý Tomáše motivuje hudba.

Umíte si představit, že byste se uličkami městečka v Chile pustili stejnou rychlostí jako on?

Pro vás stejně jako pro nás bude určitě překvapením to, že za jeho sportovní přípravou stojí z velké části zmíněná muzika. I proto se stal ambasadorem tzv. chytrého rádia Youradio. Youradio totiž hraje přesně tu muziku, která se líbí právě vám, stačí si ji jednoduše navolit tím, že zadáte své oblíbené interprety a spustí se vám tzv. nálada namíchaná podle vaší chuti. A jaká je ta Tomášova? Oblíbený punk rock ho prý „nakopne“ k těm nejlepším výkonům. Youradio vám ale zahraje jakýkoliv hudební styl. To rozhodně musíme zkusit taky!

Pokud byste Slavíkovy kousky chtěli vidět na vlastní oči, budete mít zanedlouho možnost. 24. července se bude konat šampionát ve fourcrossu v Jablonci nad Nisou, který pořádá. Na co se můžete těšit?

Jedná se o nejextrémnější a největší fourcrossovou show na světě. Rychlost, obří skoky, drsné pády, souboje loket na loket a světová špička! 100 TOP profesionálů z celého světa, exhibice letky Red Bull Flying Bulls, skvělý doprovodný program, soutěže, nabušená warm-up a afterparty se 7 Dj’s a 9 kapel z ČR i zahraničí na dvou různých podiích.

Sdílejte článek
Štítky rychlost hudba výkon Chile Jablonec nad Nisou Česko Red Bull loket Tomáš Slavík

Přečtěte si také