návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Nejrychlejší biker na světe se svěřil: Za mým výkonem je muzika!

Tomáš Slavík je elitní MTB biker, několikanásobný mistr světa a momentálně nejrychlejší fourcrossař světa. Pokud vám fourcross nic neříká, vězte, že patří k nejnáročnějším adrenalinovým sportům, u jejichž sledování tuhne krev v žilách. K neuvěřitelným výkonům na kole prý Tomáše motivuje hudba.
Vydáno: 20.07.2015
Biker Tomáš Slavík
Biker Tomáš Slavík
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Umíte si představit, že byste se uličkami městečka v Chile pustili stejnou rychlostí jako on?

Biker Tomáš Slavík

Pro vás stejně jako pro nás bude určitě překvapením to, že za jeho sportovní přípravou stojí z velké části zmíněná muzika. I proto se stal ambasadorem tzv. chytrého rádia Youradio. Youradio totiž hraje přesně tu muziku, která se líbí právě vám, stačí si ji jednoduše navolit tím, že zadáte své oblíbené interprety a spustí se vám tzv. nálada namíchaná podle vaší chuti. A jaká je ta Tomášova?  Oblíbený punk rock ho prý „nakopne“ k těm nejlepším výkonům. Youradio vám ale zahraje jakýkoliv hudební styl. To rozhodně musíme zkusit taky!

Pokud byste Slavíkovy kousky chtěli vidět na vlastní oči, budete mít zanedlouho možnost. 24. července se bude konat šampionát ve fourcrossu v Jablonci nad Nisou, který pořádá. Na co se můžete těšit?

Jedná se o nejextrémnější a největší fourcrossovou show na světě. Rychlost, obří skoky, drsné pády, souboje loket na loket a světová špička! 100 TOP profesionálů z celého světa, exhibice letky Red Bull Flying Bulls, skvělý doprovodný program, soutěže, nabušená warm-up a afterparty se 7 Dj’s a 9 kapel z ČR i zahraničí na dvou různých podiích.

Rychlý biker Tomáš Slavík
Rychlý biker Tomáš Slavík
Článek je zařazen v: rychlost , hudba , výkon , loket