návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Největší sexuální SKANDÁL otřásl Hollywoodem! Podívejte se, které slavné herečky byly zneužívány filmovým producentem!

Hollywood se otřásá v základech, slavný filmový producent byl obviněn z desítky sexuálních napadení.
Vydáno: 12.10.2017
Jaké všechny herečky obvinily slavného producenta z obtěžování?
Autor: profimedia.cz Jaké všechny herečky obvinily slavného producenta z obtěžování?

Harvey Weinstein, slavný filmový producent, který založil filmové studio Miramax, pomohl nastartovat kariéry režisérům jako Kevin Smith nebo Quentin Tarantino a za svůj život produkoval desítky filmů, tento týden v Hollywoodu skončil. Může za to jeho sexuální skandál.

Alexandra Daddario (Pobřežní hlídka) / Gal Gadot (premiéra snímku Batman vs. Superman)

15 nejvíc sexy hereček, které v roce 2017 dominují Hollywoodu! Znáte všechny tyhle krásky?

Podle detailní reportáže vydané deníkem New York Times měl známý filmový mecenáš v průběhu let obtěžovat desítky hereček, které zval do levných hotelů a následně po nich vymáhal různé masáže, polibky, nebo třeba aby ho sledovali ve sprše. Mezi obětmi jsou například Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Cara Delevingne, Rose McGowan, Ashley Judd, Dawn Dunning, Heather Graham nebo Asia Argento, která Weinsteina dokonce obvinila ze znásilnění.

Harvey Weinstein a jeho manželka Foto: Harvey Weinstein a jeho manželka. Foto: profimedia.cz

Zatímco další obvinění přibývají, mnozí už dávají od slavného producenta ruce pryč. Na Twitteru jeho chování odsoudil například bývalý prezident Barack Obama, loňská kandidátka na prezidentku Hilary Clintonová, jejíž kampaň Weinstein mohutně sponzoroval, George Clooney, Ben Affleck a stovky dalších. Začátkem týdne se k celému incidentu vyjádřila také jeho žena, která se rozhodla svého muže opustit. Spolupráci s ním už po jeho vlastní společnosti ukončila i většina dalších společnosti a světových organizací.

No věřili byste, že můžou být lidi takhle zlí?

VIDEO: Lidi se brutálně vysmívají Emmě Watson a Gal Gadot, že nemají prsa! Jak na to herečky reagovaly?

Článek je zařazen v: Angelina Jolie , herečky , znásilnění , Gwyneth Paltrow , Quentin Tarantino , prezident , obtěžování , Hollywood , role , filmy , manželka , Harvey Weinstein , sexuální skandál

reklama