Showbyznys

11. března 2017 17:14

redakce Prima Lajk

Nejznámější živý Ken má konečně holku?! Chodí prý s touhle plastickou blondýnou, která všechny děsí!

Je tohle nejděsivější páreček světa?

Brazilec Rodrigo Alves je bezesporu nejslavnější živým Kenem světa, který na sebe upoutává celkem dost mediální pozornosti. Kvůli své touze stát se dokonalým klonem slavného panáka má za sebou již 51 plastických operací a přes sto kosmetických zákroků. Za tyto úpravy utratil již přes 13 milionů korun a díky své závislosti je dokonce v Guinessově knize rekordů.

Většinu normálních lidí ale svým vzhledem spíše děsí a mnozí si asi říkali, zda se mu podaří s tímto zevnějškem vůbec někdy sbalit ženu. Jenže jak se zdá, už se mu to podařilo.

Jeho údajnou přítelkyní je totiž britská herečka Danniella Westbrook, která je známá spíše bulvárními skandály či účinkováním v reality show Big Brother. Třiačtyřicetileté celebritě pak také nejsou plastiky a kosmetické úpravy cizí, takže se k umělému Kenovi skvěle hodí. Na ní už však zanechávají plastické zákroky poměrně ošklivou stopu a vypadá, jako kdyby se jí rozpadal obličej. Svým zevnějškem tak žena spíše děsí.

Dvojice pak byla načapána na dovolené ve španělské Marbelle. Oba sice svůj vztah nechtějí nijak komentovat a tvrdí, že jsou pouze přáteli. Hodně vášnivé polibky a blízké doteky však nasvědčují opaku. Rodrigo se tak zřejmě konečně dočkal přítelkyně, s níž si bude mít díky podobným plastickým zálibám o čem povídat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také