Showbyznys

14. listopadu 2022 13:38

redakce Prima Lajk

Nela Slováková z Hotelu Paradise měla vážnou autonehodu. Hodinu před bouračkou natáčela za volantem

Slavná influencerka se na dálnici střetla s kamionem.

Vítězka Hotelu Paradise a kontroverzní influencerka Nela Slováková v jedné osobě zažila opravdu krušné pondělní ráno. Zřejmě kvůli chvilkové nepozornosti i nepříznivému počasí dnes kolem půl deváté hodiny ranní se svým luxusním Mercedesem nabourala na dálnici D2 do nákladního vozu. O bouračce na svém facebookovém profilu informovala Policie SR, kde mimo jiné pod příspěvek zveřejnila i děsivé fotografie z autonehody.

Podle hrůzostrašných snímků je zřejmé, že měla Slováková z pekla štěstí a z havárie vyšla bez jediného škrábance. „Všichni svatí… Obě jsme v naprostém pořádku. Směřujeme na sono a rentgeny, pro jistotu, protože je to až nemožné,“ napsala vyděšená influencerka na instastories. Uklidnila tak své fanoušky, že jsou ona i její čivava, která ji v autě dělala společnost, v pořádku.

Děsivá bouračka se odehrála na dálnici D2 před hraničním přejezdem do České republiky. „Podle dosavadních informací řidička vozidla narazila do návěsu nákladního vozu, stojícího jako poslední v koloně,“ stojí v prohlášení slovenské policie na Facebooku.

Co za nehodou skutečně stálo, se doposud neví, ačkoli je už nyní z dechové zkoušky zřejmé, že alkohol v tom žádnou roli nehrál. Zdali je viníkem nepozornost, se můžou zatím všichni jen domnívat, i když tak trochu tomu napovídá i fakt, že je Slováková známá tím, že i za volantem jako řidička často natáčí videa a pořizuje fotky. Koneckonců jen hodinu před bouračkou zveřejnila na Instagram video z jízdy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také