Showbyznys

10. září 2020 15:39

redakce Prima Lajk

Nočního krále měl na konci Hry o trůny zabít původně někdo jiný! Proč to tvůrci změnili?

Kdo měl původně zabít ve Hře o trůny Nočního krále?

Taky jste se při sledování třetí epizody poslední série Hry o trůny těšili na epický duel mezi Nočním králem a Jonem Snowem? To nejspíš proto, že na tento souboj poukazovaly všechny dosavadní informace i děj – Jon Snow a Noční král se předtím střetli už několikrát, nikdy však jeden na jednoho. Tohle byl ten moment, ta chvíle, kdy se měli utkat v boji muž s ledovým mužem. Jenže pak nás všechny tvůrci maličko překvapili.

Místo Jona Snowa totiž Nočního krále nečekaně zabila jeho nevlastní sestra Arya. Jasně, moment to byl vskutku parádní, šokující a dával smysl. Jenže pachuť zklamání, že nedošlo na vysněný duel, už stejnak nezmizela. A nyní jsme se dozvěděli, že v původní verzi scénáře to opravdu byl Jon, kdo zabil Nočního krále. Proč na to ale ve skutečnosti nakonec nedošlo?

Takové byly totiž údajně plány ještě někdy kolem třetí série, kdy herec Kit Harrington obdržel informaci od někoho z tvůrčího týmu, že to bude on, kdo nakonec zabije hlavního záporáka. Jenže posléze to tvůrci přehodnotili, a tak to byla v závěru Arya. Myslíte, že to bylo správně? Dejte vědět v komentářích.

Sdílejte článek
Štítky souboj seriál postava Hra o trůny Noční král Arya Stark Jon Snow

Přečtěte si také