Showbyznys

11. března 2020 11:14

redakce Prima Lajk

Nový podvod provokatéra Kazmy! Využil Jágra, napálil Copperfielda a zase všechny šokoval

S čím novým přišel po dlouhé době provokatér Kazma?

Jak je to dlouho, rok? Půl roku? Zkrátka od Kazmy byl v posledních měsících celkem klid, po fiasku s Leošem Marešem a jeho snaze rozjet nový formát, ve kterém by si zkoušel regulérní zaměstnání, se do ničeho velkého nepouštěl, teď ale čerstvě vyšel nový díl jeho One Man Show na Televizi Seznam, ve které opět všechny diváky zase šokoval.

Název nového dílu OMS by mohl asi leckoho zmást. Kazma měl s pomocí Jágra napálit nejznámějšího kouzelníka na světě, Davida Copperfielda. O co šlo doopravdy? Kazma ukecal pár agentur, ty mu daly kupu peněz a on začal odškrtávat věci ze svého domnělého bucket listu. A ano, došlo i na setkání s Copperfieldem, nicméně ne, fakt ho český vtipálek nijak nenapálil – tedy pokud nepočítáme to dětinské gesto na konci.

Každopádně ve finále se ukáže, že celou dobu nešlo o Kazmův bucket list, nýbrž seznam přání člověka, kterému skutečně nezbývá mnoho času do konce života, a tak se mu rozhodl známý český bavič zařídit nejlepší měsíc jeho života. Je to moc dojemné, zase trochu vypočítavé, ale svůj účel to asi splní – zkrátka a dobře, nic nového pod sluncem.


Přečtěte si také