návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Nový Super Bowl TRAILER na Rychle a zběsile 7 – Paul Walker s Vinem Dieselem v akci!

Super Bowl je tradičně šance přilákat pozorost desítek milionů fanoušků. Takže se vyrojí i Super Bowl trailery k nejnovějším filmům. Podívejte se, co nabídl očekávaný trhák Rychle a zběsile 7 s Paulem Walkerem a Vinem Dieslem.
Vydáno: 02.02.2015
Rychle a zběsile 7 bude mít premiéru v dubnu
Autor: youtube.com Rychle a zběsile 7 bude mít premiéru v dubnu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Film byl celý loňský rok ostře sledovaná záležitost. Paul Walker se zabil při automobilové nehodě 30. listopadu 2013 a vůbec nebylo jasné, co s rozdělaným filmem bude. Napřed se uvažovalo o počítačových tricích, pak se ale producenti rozhodli chybějící scény dotočit s Walkerovými bratry Calebem a Codym, kteří jsou mu opravdu hodně podobní.

První díl Rychle a zběsile se objevil v kinech v roce 2001. Za dobu společného natáčení se z hlavních představitelů stali nejlepší přátelé. Vin Diesel se přes smrt kamaráda, kterému přezdíval Pablo, zatím nedokázal přenést. "Nikdy to nevstřebám, chybí mi každý den," přiznává.

Film Rychle a zběsile 7 bude mít v zámoří premiéru 3. dubna a pak zamíří do kin po celém světě, včetně České republiky samozřejmě.

Prima Style - Rychle a zběsile 7 Super Bowl trailer
A Tribute to Paul Walker

Nerozlučná dvojka

Rychle a zběsile 7: TRAILER. Poslední záběry živého Paula Walkera

Caleb Walker, geny se nezapřou

Walker na scénu: Podoba, ze které mrazí (FOTOGALERIE z natáčení Rychle a zběsile 7)

Článek je zařazen v: Vin Diesel , kino , rychlost , trajler , Paul Walker , diesel