Showbyznys

23. prosince 2022 14:01

redakce Prima Lajk

Obří lež Harryho a Meghan! Tohle odhalení z dokumentu naštve všechny jejich fanoušky

Proč jsou fanoušci Harryho a Meghan po novém dokumentu zklamaní?

Diváci, kteří si pustili nedávný dokument Harry & Meghan, aby viděli prince Harryho a jeho sexy manželku Meghan, kterak žijí v luxusním sídle v Santa Barbaře, tráví volný čas se svým synem Archiem, a užívají si luxusních výhledů, možná nyní začnou cítit menší zradu. Jak se totiž ukázalo, obří luxusní dům o rozloze zhruba 1,1 tisíc metrů čtverečních totiž není jejich.

Sídlo se ve skutečnosti nachází v Montecitu v Kalifornii, a aktuálně se prodává za nějakých 33,5 milionu dolarů. Pokud se tedy topíte v penězích, může být vysněný baráček stále váš. Ostatně má vlastní posilovnu, několik ložnicí, obří koupelny, a samozřejmě ony výhledy – existují asi horší způsoby, jak utratit peníze. Každopádně ne, nebojte – Harry s Meghan nepředstírají bohatství.

Pár totiž žije v podobném sídle jen pár kilometrů od tohoto domu, kde má neméně krásné výhledy, a obdobně zařízenou domácnost. Pozemek koupili před 2 lety za zhruba 14,6 milionu dolarů a mají tam vlastní bazén i tenisový kurt. Natáčení probíhalo jinde jednoduše proto, aby pár částečně uchránil své soukromí a zabránil případným zlodějům předtím, aby si mohli obhlédnout jejich sídlo.


Přečtěte si také