Showbyznys

23. června 2022 15:37

redakce Prima Lajk

Obří trapas Kim Kardashian! Prý nikdo neznal Marilyn Monroe, dokud si nevzala její šaty

Hvězda známá především z reality show Keeping up with the kardashians se svým prohlášením postarala o pořádný rozruch.

Kim Kardashian (41) vám zřejmě nemusíme představovat. Je to bývalá manželka rappera Kanyeho Westa (45), která začala po rozvodu randit s komikem Petem Davidsonem (28). Má svou vlastní kosmetickou a módní značku a naposledy o sobě dala vědět na prestižní akci Met Gala, kde na sebe oblékla šaty po zesnulé herečce a ikoně 50. let Marilyn Monroe.

Do originálních šatů musela zhubnout během třech týdnů a držela kvůli tomu přísnou dietu. Ikonické šaty na sobě měla jen chviličku a poté vklouzla do repliky. I přesto však byla kritizována za údajné poškození těchto vzácných šatů, což ona sama odmítá.

Americká star byla pozvaná do pořadu Today Show, ve kterém moderátorka Savannah řekla Kim: „Zrovna jsme se bavili o tom, jak jsi byla překvapená, že někteří lidé na TikToku netušili, kdo Marilyn Monroe byla.“ Načež Kim zareagovala: „To pro mě byl největší šok, a proto jsem byla tak šťastná, že mi Ripley dalo tu možnost sdílet tento okamžik, aby mohl žít dál,“ odpověděla Kardashian. Na celý rozhovor se můžete podívat níže.

Sdílejte článek
Štítky Kim Kardashian Marilyn Monroe šaty

Přečtěte si také