Kim Kardashian
Autor: profimedia.cz Kim Kardashian

Obří trapas Kim Kardashian! Prý nikdo neznal Marilyn Monroe, dokud si nevzala její šaty

Publikováno: 23.06.2022
Hvězda známá především z reality show Keeping up with the kardashians se svým prohlášením postarala o pořádný rozruch.

reklama

Kim Kardashian (41) vám zřejmě nemusíme představovat. Je to bývalá manželka rappera Kanyeho Westa (45), která začala po rozvodu randit s komikem Petem Davidsonem (28). Má svou vlastní kosmetickou a módní značku a naposledy o sobě dala vědět na prestižní akci Met Gala, kde na sebe oblékla šaty po zesnulé herečce a ikoně 50. let Marilyn Monroe.

Do originálních šatů musela zhubnout během třech týdnů a držela kvůli tomu přísnou dietu. Ikonické šaty na sobě měla jen chviličku a poté vklouzla do repliky. I přesto však byla kritizována za údajné poškození těchto vzácných šatů, což ona sama odmítá.

Americká star byla pozvaná do pořadu Today Show, ve kterém moderátorka Savannah řekla Kim: „Zrovna jsme se bavili o tom, jak jsi byla překvapená, že někteří lidé na TikToku netušili, kdo Marilyn Monroe byla.“ Načež Kim zareagovala: „To pro mě byl největší šok, a proto jsem byla tak šťastná, že mi Ripley dalo tu možnost sdílet tento okamžik, aby mohl žít dál,“ odpověděla Kardashian. Na celý rozhovor se můžete podívat níže. 

 

reklama