Showbyznys

28. července 2014 13:50

Táňa Sáblíková

Odbornice na módu: 5 nejhorších chyb, kterých se dopouštějí muži při oblékání!

Ať už jde o letní nebo společenskou módu, chybujeme. A proto jsme se zeptali Aleny Jiráskové a Daniely Ettlerové, majitelek firmy LORAM na pět nejčastějších chyb, kterých se dopouští muži. A které to tedy jsou?

1. Špatná délka

Jde prý o nejhorší a zároveň nejběžnější chybu v mužském oblékání. Ať jsou to dlouhé rukávy u saka, u bundy, nebo třeba i dlouhé nohavice u kalhot.

2. Krátký rukáv v obleku

Alena s Danielou vždy trpí, když muži v létě (a nejen tehdy) oblékají košile s krátkým rukávem pod sako, které musí v rámci dress codu společnosti nosit do zaměstnání. Pánové, pokud nosíte do práce kvádro, MUSÍTE mít i dlouhý rukáv u košile. Přes to prostě vlak nejede!

3. Ponožky

Ať už se jedná o společenskou obuv, nebo letní sandále, pánové velice často chybují. Sportovní ponožky k obleku rozhodně nepatří a do letní obuvi obecně (pokud nemáte zdravotní důvody) už vůbec ne!

4. Zapnuté knoflíky na saku

V dnešní době hodně diskutované zapínání/nezapínání knoflíků u saka. Pánové, pokud nevíte, tak rada zní jasně. V současnosti se nosí spodní knoflíček rozepnutý. A jak dámy upozorňují, je jedno, jestli na saku máte dva nebo tři knoflíčky, vždycky spodní musí zůstat rozepnutý!

5. Kapsička na oblekové košili

Pánové, tohle už se vážně nenosí! Pokud nepracujete ve firmě, kde jí vyžadují, abyste si měli kam strčit čipovou kartu, tak kapsička na košili vážně ne!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také