ODHALENÍ! Policie se konečně vyjádřila k Aviciiho smrti. Vážně slavného DJ zabil alkohol?

Opravdu ho zabil alkohol?

Od té doby, co se včera svět dozvěděl o úmrtí slavného DJ Aviciiho, se nejen jeho fanoušci ptají na jednu jedinou otázku: Jak zemřel? Marně však čekali na odpověď. Zástupci mladého DJ totiž ve svém prohlášení uvedli, že zatím nebudou zveřejňovat další informace. Policie v Ománu, kde byl Avicii nalezen mrtvý, ale nyní prolomila mlčení a přinesla paprsek světla do nejasností okolo jeho smrti.

Zahraniční NDTV zveřejnila prohlášení zdroje z Ománské královské policie pod podmínkou, že tento člověk zůstane v anonymitě. Znění jeho výpovědi je následující: „Byly provedeny dvě pitvy, jedna včera a jedna dnes, a definitivně jsme potvrdili, že v jeho úmrtí nehrál roli žádný kriminální čin. Máme už také všechny informace a podrobnosti týkající se jeho smrti a celého incidentu.“ Dodal zároveň, že policie už nebude k tomuto případu podávat žádná veřejná prohlášení.

Avicii v roce 2016 přerušil své vystupování z důvodů, které navzdory tomu, že si pečlivě chránil své soukromí, byly veřejně známé. Trpěl údajně zánětem slinivky, který byl nejspíš způsoben nadměrným pitím alkoholu. A právě před dvěma lety mu měl být odstraněn žlučník a slepé střevo. Je tedy možné, že příčinou jeho náhlého úmrtí jsou právě problémy tohoto druhu spojené s užíváním velkého množství alkoholu. Bohužel to vypadá, že se zřejmě v dohledné době nic nového v této souvislosti nedozvíme, takže o tom můžeme pouze spekulovat. Na ztrátě tohoto geniálního DJ se už ale stejně nic nezmění.

Sdílejte článek
Štítky policie smrt prohlášení Avicii

Přečtěte si také