Showbyznys

11. května 2016 14:20

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Všechny milenky Leonarda DiCapria mají jednu věc společnou! Máte ji také?

I když Leonardovi DiCapriovi dlouho trvalo, než získal vytouženého Oscara, trofeje sbíral celý život. A to v podobě ženských kalhotek. Ukázalo se však, že žádné nikdy nebylo víc než 25 let! Co to o herci vypovídá?

Samozřejmě, že když bylo Leovi 20, tak randil se stejně starými holkami. Jenže i když stárnul, tak jeho věk jeho milenek se neměnil! Úplně nejdéle randil s topmodelkou Gisele Bündchen, a to od jejích 20 do 25 let. Následovala Blake Lively, se kterou se však také rozešel, když jí bylo 24. Erin Heathron byla ještě o rok mladší a s Leonardem vydržela jen rok. Jeho poslední známosti Kelly Rohrbach bude 25 velmi brzy, takže už by si asi měla začít pomalu bavit kufry.

Čím to je, že milenkám oscarového herce nikdy není přes 25 let? Vysvětlení je mnoho, ale žádné nelze považovat za definitivní. Leo vypadá i ve svých 41 letech obecně mladší, než kolik mu ve skutečnosti je. Jeho nevázaný způsob života pak rozhodně více přitahuje mladé dívky než třicítky, které by už toužily třeba po rodině. Věkový rozdíl dnes mezi hercem a jeho milenkami není tolik znát. Co ale až mu bude 60?

Sdílejte článek
Štítky milenka Leonardo DiCaprio Gisele Bündchenová Blake Lively Kelly Rohrbachová

Přečtěte si také