Showbyznys

12. března 2019 13:16

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 10 drsných faktů o případu sexuálního obtěžování Michaelem Jacksonem! Co jste o slavném zpěvákovi nevěděli?

Jaká jsou fakta v případě sexuálního zneužívání?

Několikrát propíraný dokument o Michaelovi Jacksonovi, v němž dvě domnělé oběti obviňují zpěváka ze sexuálního zneužívání, už v tuhle chvíli obletěl svět. Mezitím se stačily utvořit dva tábory. Jeden zpěváka brání za každou cenu a obětem nevěří, protože je považuje za nedůvěryhodné, a druhý, který před sebou vidí důkazy, tak jak jsou, vnímá je v rámci celého kontextu a uznává, že Jackson nejspíš nebyl tak dobrý člověk, za jakého bychom ho asi chtěli mít. Ať už nyní patříte do kteréhokoliv tábora, nebylo by od věci zopakovat si 10 zásadních faktů, které jsme se za ty roky o případu dozvěděli. Kdo ví, třeba ještě změníte názor:

1. Tehdy 34letý Michael Jackson spal více než měsíc v kuse v posteli s 13letým Jordiem Chandlerem v jeho domě. V přítomnosti jeho matky. Spal s ním v posteli i v domě Jordieho otce.

2. Dodnes se ví o pěti chlapcích, kteří sdíleli postel s Jacksonem. Jordie Chandler, Jason Francia, Gavin Arvizo, Wade Robson a Jimmy Safechuck. Všichni zpěváka v minulosti obvinili ze sexuálního zneužívání.

3. Jackson zaplatil 25 milionů Jordiemu Chandlerovi v mimosoudním vyrovnání. Chtěl se prý vyhnout zdlouhavému procesu.

4. Jackson trpěl kožním onemocněním vitiligo. Pod svým penisem měl viditelné znaky tohoto onemocnění. Jordie Chandler znaky dokázal nakreslit na papír, ty pak odpovídaly fotografiím Jacksonových genitálií pořízených vyšetřovateli.

5. Chodba vedoucí k Jacksonově ložnici byla zabezpečená kamerami a zvukovým systémem, jakmile po ní někdo prošel, Jacksonovi v ložnici zazvonil zvonek.

6. Soudní znalci našli otisky prstů výše zmíněných chlapců na fotkách nahých kluků v Jacksonových erotických albech.

7. Podle výslechů zaměstnanců Neverlandu u Jacksona nikdy nespala žádná žena. Dokonce ani jeho manželky, Debbie Rowe (matka jeho dětí) a Lisa Marie Presley. Rowe dokonce svěřila úřadům, že s Jacksonem nikdy neměla sex.

8. Rodiče všech dětí byli zasypáváni luxusními dárky. Domy, šperky, peníze...

9. Otcové Jordieho Chandlera a Wada Robsona spáchali sebevraždu. Oba se svými syny nebyli v té době dlouhodobě v kontaktu.

10. V dokumentu z roku 2002 řekl Jackson na kameru, že sdílení postele s chlapci není nic špatného.

Sdílejte článek
Štítky dokumenty zpěvák pedofil sexuální obtěžování Michael Jackson Leaving Neverland

Přečtěte si také