Showbyznys

19. července 2018 13:28

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 7 důvodů, proč lidé nenávidí manželku prince Harryho! Čím Meghan všechny štve?

Proč Meghan nikdo nemá rád?

Internet je zlé místo. Obzvlášť když jste slavní a lidé vám mají co závidět. V případě Meghan Markle, čerstvé vévodkyně ze Sussexu, to pak nejspíš bude fakt, že je zamilovaná, šťastná a nyní i součástí nejslavnější rodiny na světě. Není tak těžké narazit na internetu na lidi, kteří se chytnou jakékoliv příležitosti, aby Meghan za něco nenáviděli. Tady je 8 nejhloupějších důvodů, kvůli kterým internet nadává na krásnou manželku prince Harryho:

1. Dala si nohu přes nohu

Etiketa říká nedělat. My říkáme v pohodě.

2. Neměla silonky

Staré pravidlo praví, že by žena vždy měla mít zahalené nohy. Spousta starých pravidel zanikla z dobrého důvodu, a tohle by mělo být další.

3. Špatně se uklonila

Na rozdíl od zbytku královské rodiny, to mladá Meghan netrénovala celý svůj život. Každý má právo na to dělat chyby, a učit se z nich.

4. Měla kabelku pověšenou přes rameno

Členové královské rodiny by měli nosit peněženky. Ubohá Meghan si troufla na celou kabelku. Opravdový horor.

5. Rozházené vlasy

Ano, na internetu se našli lidé, kteří si dokázali stěžovat i na vzhled jejích vlasů. Takoví lidé mají až příliš volného času.

6. Otočila se zády ke královně

Spousta lidí má za to, že když jdete za královnou, musíte být stále čelem k ní, a nikdy jí nesmíte nastavit záda. V pravdě ale žádné takové pravidlo neexistuje, a Meghan se tak ničím neprovinila.

7. Odhalená ramena

Meghan je mladá, krásná žena. Šaty s odhalenými rameny jsou u ní tak naprosto v pořádku. Některým lidem to ale přesto přijde neslušné.


Přečtěte si také