Showbyznys

20. června 2022 18:15

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Amber Heard je podle vědců nejkrásnější ženou světa. Co na ní je tak dokonalého?

Amber Heard je podle vědců nejkrásnější ženou na světě. Teda alespoň navenek.

Určit, kdo je na světě nejkrásnější nebo nejvíc sexy, byla odjakživa subjektivní, a hlavně nezáviděníhodná disciplína. Výsledky nikdy nebudou fér, pokaždé se na někoho zapomene a vždycky se najdou tací, kteří s vámi nebudou vůbec souhlasit. Přesto se ale dodnes vyhlašují královny krásy na soutěžích Miss, magazíny vybírají nejvíc sexy herce a herečky a své vlastní žebříčky dokonce dělá i server Pornhub. Nicméně krása jde podle všeho i vypočítat.

Přesně to teď udělala parta vědců díky metodě tzv. zlatého řezu. Ten změří obličej a pak vám spočítá, kdo má na světě ten nejkrásnější. Většinou se pomocí téhle metody poměřují pouze celebrity, takže obyčejní lidé mají smůlu, nicméně poté, co vědci zjistili, že nejkrásnějším mužem na světě je Robert Pattinson, přišli i na to, že mezi ženami zavládla Amber Heard.

Ano, bývalka od Johnnyho Deppa, která čerstvě prohrála obří soudní bitvu a momentálně ji celý internet nenávidí, byla oznámena jako žena s nejkrásnější symetrickou tváří na světě. Tady ovšem vidíte, že krása vnější opravdu nemusí nutně odpovídat kráse uvnitř.

Sdílejte článek

Přečtěte si také