návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

ODHALENO: Fanoušci Hry o trůny přišli s brutální teorií k Daenerys! Proč všechny zradí a stane se z ní Noční král?

Fanoušci seriálu přišli s šílenou teorií.
Vydáno: 15.04.2019
Temná teorie o konci Hry o trůny 2
Autor: HBO Temná teorie o konci Hry o trůny 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak, nevíme jak vy, ale my už máme první epizodu nové a poslední řady Hry o trůny za sebou a za sebe můžu říct, že jsem dostal přesně to, co jsem chtěl. Nebojte, nic z aktuální epizody zde probírat nehodlám a žádné spoilery zde nenajdete, místo toho se zaměříme na jednu šílenou teorii, se kterou teď přišli jiní fanoušci seriálu.

Podle jejich teorie totiž Daenerys na konci všechny zradí a stane se z ní nový Noční král. Proč si to myslí? Celá spekulace spočívá v tom, že Dany miluje své draky ze všeho nejvíc na světě, aby je tak uchránila, opustí prý své spojence, podrazí svoji lásku Jona Snowa a stane se Noční… královnou.

Alespoň si to myslí uživatel Redditu u/marisaann26, který teď popsal, co ho k této myšlence dovedlo. Podle něj je ve zkratce Daenerys přitahována silami za zdí a kvůli nim neustále oddaluje svůj sen usednout na Železný trůn. Jeho teorii podporují také slova postavy, se kterou se Daenerys setkala v jedné z prvních řad. Warlock z města Qarth ji doslova varoval, že se svými draky bude skrz zimu, léto a zase zimu, tisíce a tisíce let s nimi stráví, až dokud svět nezanikne. Jak by něčeho takového mohla docílit? Inu, stát se nemrtvou a… kruci, taky vám ta teorie najednou nepřijde tak mimo? Tak šup, kde jsou ty zbylé díly, my chceme znát ten konec!

Nevíte, co sledovat při čekání na další epizodu? Co takhle Jon Snow vs. sopka!

Tahle stránka spoileruje Hru o trůny 2

Chcete svým kamarádům zkazit den? Tahle stránka jim vyspoileruje Hru o trůny každý týden za pár kaček!

Zima je tady 2

VIDEO: Drsné pokračování porno parodie Hry o trůny je tu! Zima stříká úplně všude

Článek je zařazen v: Hra o trůny , Jon Snow , Daenerys Targaryen , spekulace , teorie , fanoušci , Reddit , draci , seriál