Showbyznys

16. září 2018 16:48

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Hákový kříž, sex s dominou nebo svlékání na veřejnosti! Jaké další skandály má na svědomí princ Harry?

Jaké největší skandály má na svědomí princ Harry?

Čerstvě ženatý princ Harry už dávno není tou neřízenou střelou, kvůli které musel mít královský palác permanentně osypky. Harry totiž dospěl, vzal si krásnou Meghan a nyní spolu plánují rodinu. Vzpomínáte si, jaké ale v mládí ztropil největší skandály?

Zmlácení fotografa

Harry býval miláčkem paparazzi, není divu, že když jej tedy párkrát nachytali opilého, byl princ dost podrážděný. Tohle podráždění dvakrát skončilo napadením fotografa, ačkoliv z toho nikdy nebylo nic závažnějšího, princ rozhodně není žádné ořezávátko.

Nahý na veřejnosti

Ani princ se neubrání občasnému trapasu. Tenhle se stal v roce 2012 v Las Vegas a zahrnoval prince, zcela nahého, jak paří na jedné z pověstných hotelových party. Bohužel u toho opět byli kamery.

Domina

Těžko říct, jestli tomu tak skutečně bylo, v minulosti však noviny dostali tip na zprávu, že si princ Harry užíval drsného sexu s jistou dominou. Dojít k tomu mělo osudné noci v Las Vegas, a přestože to nebylo nikdy potvrzeno, dívka si na aféře solidně vydělala.

Hákové kříže

Asi nejproslulejším skandálem byl snímek v deníku The Sun, který ukazoval mladého prince v nacistické uniformě Erwina Rommela. Jednalo se o kostým na maškarní a princ tím způsobil mezinárodní skandál. Tehdy ale byl svět tak nějak víc odpouštějící, a tak se vše přešlo.

Sdílejte článek
Štítky nahota princ Harry královská svatba Meghan Markle skandály hákový kříž

Přečtěte si také