ODHALENO! Lhář Kazma oblbuje národ! Jeho show je jeden velký fake, má jeho podvodná estráda vůbec ještě smysl?

Podle reakcí na poslední díl Kazmovy One Man Show to vypadá, že jsme národ ne zrovna bystrých hokejových fanoušků, kterým můžete nakukat cokoliv a oni to sežerou i s navijákem.

Jak jinak si totiž vysvětlit, že stovky lidí jednoduše uvěřili trapné pohádce o tom, kterak se český Honza nechal převézt do Ruska v kamionu, aniž by si toho kdokoliv všiml, následně zostudil veškerou ochranku hokejového mistrovství světa, a pak – bez víz – nějak dorazil domů?

Kazmova One Man Show je úspěšným projektem ve smyslu zájmu diváků a počtu zhlédnutí, otázkou však je, jak hluboko ještě musí klesnout hlavní myšlenka, aby i 13letí pubescenti začali uvažovat nad tím, že tady něco nehraje? Pro nikoho jiného totiž tahle estráda není očividně určena, což se týká i rádoby oduševnělých Kazmových poselství, kterými krmí všechny kolem a zároveň se jim směje do obličeje.

Co se týče aktuální epizody, zpracování smrdí od hlavy až k patě. Kde začít? Co třeba na parkovišti mladoboleslavského automobilového koncernu, kde musí podle Kazmy pracovat banda diletantů, které není divné, že uprostřed noci stojí na parkovišti plném škodovek popelářské auto firmy Compag. Je nám líto ochranky parkoviště, která před celým národem vypadá jako stádo nekompetentních volů, kteří na 3 metry nerozpoznají člověka od nafukovací panny. Anebo to všechno bylo trochu jinak?

Co třeba cesta kamionem do Ruska? Pomineme-li, že dovézt do dějiště mistrovství světa škodovky z ČR by bylo nesrovnatelně dražší než jednoduše využít vozidla z některého z lokálních autosalónů, není zrovna pravděpodobné, že by si toho na hranicích nikdo nevšiml. A ne nutně pouze na hranicích Ruských, ale všech, které musel kamion překročit předtím.

Nemluvě pak o psech, jejichž schopnosti vyčenichat klidně i konkrétní druhy drog bourá Kazma tím, že domnělí psi na domnělé ruské hranici necítili 12 litrů moči a 4 kg výkalů, schovaných v plastových lahvích. Bravo!

A pak ten slavný příjezd do hokejové arény, kterou proti vetřelcům bránily dvě hrdinné uklízečky! Podle Kazmy byly samozřejmě slepé a pro jistotu i hluché, aby si náhodou nevšimly v potemnělé aréně světel od kamer. To všechno proto, aby o den později mohla po aréně křepčit falešná Lajka, kterou vždycky někdo natáčel a nikomu to nepřišlo divné.

Prozradíme vám, že v době konání podobných akcí sedí ve skyboxech člověk, který sleduje pohyb maskotů, ale i v Moskvě to byl naprostý imbecil, který neuměl počítat, a proto nemohl říct do vysílačky, aby ho někdo během celého (!) zápasu alespoň jednou zkontroloval.

A pokud vás nepřesvědčí ani tohle, pak tu je pořád Vladimir Putin, kterému sice ruští občané připisují mnohdy až nadlidské schopnosti, ale umění rozdvojit se a být na dvou místech si ještě příliš neosvojil. Jinými slovy – v době konání zápasu byl v Soči a vítal japonského ministerského předsedu.

Takže – jakou má smysl zcela zfalšovaná show, která však staví na myšlence, že žádné dveře nejsou zavřené a v životě můžete dokázat, cokoliv chcete?

Pokud bylo smyslem ponouknout lidi, aby kradli auta z parkoviště Škody nebo lezli na hokejová utkání v oblecích maskotů, pak se to asi povedlo. Zbytek je vrchol trapnosti a popření všeho, s čím Kazma svoji show načal. Gratulujeme.

Sdílejte článek
Štítky Vladimir Putin Moskva mistrovství světa Soči Kazma Kazmitch hokej Česko Rusko televizní show estráda

Přečtěte si také