Showbyznys

20. března 2020 09:49

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Penny z Teorie velkého třesku se bojí nákazy. Jaké opatření nezvládá dodržovat?

Kaley Cuoco, známá především z amerického sitcomu ze světa mladých fyziků Teorie velkého třesku, se obává koronaviru. Nedokáže totiž respektovat jedno z nejdůležitějších doporučení lékařů a nepřetržitě si sahá na obličej.

Kaley se bojí, že se kvůli koronaviru přeruší natáčení jejího nejnovějšího projektu Flight Attendant, který má mít premiéru tohoto roku a má v něm hlavní roli. Ke zrušení natáčení televizního seriálu stačí jediný nakažený člověk ve štábu. „Mnoho seriálů muselo kvůli koronaviru zničehonic přerušit natáčení. Naší show se to zatím vyhnulo a doufám, že všichni ze štábu zůstanou zdraví a zvládneme sérii dotočit. Zbývají nám jen tři epizody, tak snad to zvládneme, ale stát se může cokoliv,“ vyjádřila se k situaci herečka.

Mimo své herecké kariéry se Kaley věnuje i natáčením videí na YouTube kanálu. Ve svém nedávném vlogu probírala aktuální témata včetně koronaviru, kterého se velmi obává. Při natáčení videa si však nevědomě celou dobu sahala rukou na obličej, což by podle expertů neměla. Po zjištění se sama na sebe rozčílila „Neměla bych si sahat na obličej! Koronavirus, sakra. Nesahej si na obličej, nesahej si na obličej, vždyť je to hrozně těžké,“ svěřila se ve videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také