ODHALENO: Pravý důvod, proč Kate po porodu vždy tak rychle odchází z nemocnice! Tohle by vás opravdu nenapadlo

Tajemství, na které chtěla znát odpověď snad každá žena, nejspíš konečně padlo.

Jsou to necelé dva týdny, co princ William a jeho manželka Kate přivítali na svět svého třetího potomka, prince Louise. Světu pak novorozeně ukázali jen několik hodin po porodu. Celý svět, a zejména ženy, si od té doby zase kladou již klasické otázky. Jak to, že vévodkyně Kate vypadá jen pár hodin po porodu vždy tak skvěle a opustí nemocnici v prakticky rekordním čase? Na první záhadu zná odpověď asi jenom Kate s Wiliamem, na druhou už jsme ale nejspíš kápli.

Zaprvé musíme vzít v potaz anglickou lékařskou péči, díky které tráví čerstvé maminky v nemocnici prakticky nejméně času z celého světa. Tamní maminky totiž odcházejí domů v průměru za den a půl. Kate byla ovšem ještě rychlejší, a i když v porodnici strávila noc, odešla hned druhý den ráno. Výborná, a v jejím případě samozřejmě i exkluzivní péče ovšem není hlavní důvodem. Tím hlavním je všeobecná mediální pozornost, fotografové, kteří celou dobu hlídkují před nemocnicí, i lidé, jež jí chtějí popřát.

Čerstvá maminka Kate chce zkrátka po porodu nabírat co nejrychleji síly v soukromí mimo mediální humbuk. Zároveň pak podle magazínu People chce ostatní maminky v nemocnici ochránit právě od onoho humbuku a zbytečně je nestresovat. A samozřejmě také chce, aby veškerá pozornost lékařů nebyla mířena pouze na ni. Tak co, tušili jste, že se za jejím rychlým odchodem z nemocnice vždy skrývá zrovna tohle?

Sdílejte článek

Přečtěte si také