Showbyznys

30. srpna 2020 11:00

brejsova.t@gmail.com

Představitel Black Panthera se údajně před smrtí tajně oženil. Co ještě Chadwick Boseman tajil?

Zpráva o smrti amerického herce Chadwicka Bosemana, kterého proslavila hlavní role ve filmu Black Panther, otřásla celým světem. Zemřel ve věku 43 let na rakovinu, která mu byla diagnostikována před čtyřmi lety.

Smutnou zprávu o hercově úmrtí potvrdil v sobotu Bosemanův agent tiskové agentuře Associated Press s tím, že měl herec strávil poslední chvíle se svými blízkými v Los Angeles. Boseman nikdy o svém zdravotním stavu nemluvil veřejně a tajil i svůj osobní život. Zejména potom vztah se svou dávnou láskou, zpěvačkou Taylor Simone Ledward.

Pár se údajně zasnoubil v roce 2019 v Malibu v Kalifornii. Boseman a Ledward byli spatřeni na basketbalovém zápase, kde kamery zachytily pohled na nádherný zásnubní prsten, který dal herec své milované. Podle Bosemovy rodiny se pár tajně oženil několik měsíců před hercovou smrtí. O společném sňatku svědčí i prohlášení rodiny, ve kterém byla Leward označována jako manželka zesnulého. „Zemřel ve svém domě spolu s manželkou a rodinou po boku. Rodina vám děkuje za vaši lásku a modlitby a žádá vás, abyste v této těžké době nadále respektovali jejich soukromí,“ podala rodina oficiální prohlášení.


Přečtěte si také