Showbyznys

28. března 2021 12:55

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Princ William byl jmenován nejvíc sexy plešatým mužem. Porazil i drsňáka Rocka!

Svůdný pohled, dokonale vypracované tělo a odzbrojující úsměv? Ženy už tohle dávno nechtějí, alespoň podle nových statistik. Za nejvíce sexy holohlavého muže totiž lidé označili prince Williama.

Když si vybavíte nejvíc sexy muže planety, možná vám naskočí jména jako Brad Pitt, Chris Hemsworth nebo Ryan Gosling. Nejnovější výzkum však zjistil šokující novinky. Podle lidí je novým sex symbolem královská Výsost vévoda z Cambridge, nazývaný princ William, který byl ve vyhledávání Google označen za „sexy“ více než 17,6 milionkrát! To je dvakrát víc než u legendy boxu Mikea Tysona, který se umístil s 8,8 miliony vyhledávání na druhém místě.

Na třetím místě ve vyhledávání se objevil herec Jason Statham, známý především z akčních filmů. Co je ale opravdu překvapující, že se sympaťák The Rock objevil až na desátém, tedy posledním místě, kdy ho ve vyhledávání označilo za sexy chlapa „pouhých“ 2,3 miliony lidí. Co na to můžeme říct, tvrďák Rock se jednoduše nemůže rovnat přitažlivému princi Williamu. Co si o výsledku myslíte vy?


Přečtěte si také