Showbyznys

29. července 2019 13:15

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle je důvod, proč se Rytmusovo dítě jmenuje Sanel! Vážně ho rapper chtěl, nebo jde o omyl?

Jméno Rytmusova syna vzbuzuje na internetu velké vášně. Vážně se tak měl rapperův potomek jmenovat?

Rapper Rytmus a jeho manželka Jasmina Alagič Vrbovská jsou už několik dní hrdými rodiči. Jejich první potomek přišel na svět v pátek a populární dvojice dala synovi poněkud netradiční jméno Sanel. A to samozřejmě vzbuzuje na sociálních sítích velké debaty. Zatímco mnoho fanoušků je za netradiční volku jména chválí, najdou se i posměváčkové, kteří si ze jména dělají neuctivě srandu. Proč se ovšem Rytmusův potomek jmenuje zrovna Sanel? Jednalo se o dlouhodobě plánované jméno?

Že se nejedná o žádný omyl, jak si myslí někteří hejtři, ale dlouhodobě vysněné jméno, potvrzuje Rytmusova nedávná píseň Sanel. Synovo jméno pak vymyslela čerstvá maminka Jasmina. „Věděla jsem, že děti jednou budu chtít, tak jsem měla v podvědomí vždy vybrané jméno pro holčičku i pro chlapečka. A to mi zůstalo až dodnes, takže jsem v tomto směru vůbec nepřemýšlela,“ prozradila Jasmina nedávno na Instagramu.

Jméno Sanel, které je balkánského původu, je pak podle něj u nás i na Slovensku netradiční a téměř nikdo se jim nemůže pochlubit. A to byl údajně právě záměr. Rytmus pak výběr jména přijal s nadšením a ani na vteřinu neprotestoval. „Přijal ho s obrovskou radostí a hrdě ho každý den vyslovuje," dodala moderátorka. Posměšky hejtrů pak dvojice jistě nijak neřeší a užívá si svého aktuálního štěstí.


Přečtěte si také