ODHALENO: Tolik peněz si vydělaly hvězdy čtvrtých Avengers! Tipnete si, kdo dostal zaplaceno nejvíc?

Který herec si vydělal za Avengers nejvíc?

Snímek Avengers: Endgame se za pár týdnů stane nejvýdělečnějším filmem všech dob, překoná dokonce i Avatara, který vydělal 2,7 miliardy dolarů. Po deseti letech snažení a více jak dvaceti filmech to je hezké zakončení jedné éry. Ruku v ruce s tím pak nejspíš jdou platy herců, které musí být asi dost mohutné, řekli byste si.

A máte pravdu. Podle serveru The Hollywood Reporter není jasné, kolik peněz si vydělala Scarlett Johansson jako Black Widow, za svůj solo film však dostane 20 milionů dolarů.

Chris Evans a Chris Hemsworth, kteří hrají Captaina Americu a Thora dostali za poslední dva Avengers filmy 15 až 20 milionů. Nejlépe placeným je tak Robert Downey Jr., který ztvárňuje Iron Mana. Za prvního Iron Mana sice dostal jen půl milionu dolarů, za tři natáčecí dny ve filmu Spider-Man: Homecoming dostal pět milionů, za první Avengers 50 milionů a za Infinity War dostal šílených 75 milionů. Poté, co se totiž jeho postava stala absolutně nejpopulárnější ze všech Avengerů, získal pro sebe lepší smlouvu, která zahrnuje také procenta z tržeb. Šikulka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také