Showbyznys

14. července 2015 14:50

Tereza Javorová

ODVAŽTE SE: Máte v posteli mluvit sprostě? Tipy, jak si během sexu rozvázat jazyk

Viděla jste to v pornu, přečetla v časopise nebo zaslechla od kamarádky, která se už odvážila rozvázat si jazyk. I když mluvit sprostě v posteli stále trochu považujete za tabu, svým způsobem vás to láká a chcete to vyzkoušet. Ocení to ale vůbec muži? A jak na to?

Odpověď na první otázku je vcelku jednoduchá: Ocení.

Muži jsou v základu primitivní a živočišní tvorové a ze všeho nejraději mají akci. Nebaví je chodit okolo horké kaše, žvatlat sladké řečičky o zářící luně, milionu hvězd a vašich hlubokých očích. Romantika je sice hezká věc, ale její úkol je primárně naladit vás natolik, že dostanete chuť přestat si hrát na dámu a začít se chovat jako šelma. A ta si servítky nebere. Ta koná. Někdy tvrdě, jindy mazlivě, ale nikdy se nestydí nahlas projevit svoje pocity, chtíče a touhy.

Důležitá otázka je tedy spíše, jak na to? I když máte možná perfektně zvládnutou formální e-mailovou komunikaci, little-talks se šéfovou v kuchyňce vám také nedělají problém a z dětského žvatlání perfektně dokážete rozluštit, jestli chtějí Kinder vajíčko nebo vyměnit plínu, postelový jazyk je jiná liga. V jazykové škole ho nenajdete. Vyžaduje trénink a samostudium přímo ve vaší ložnici.

Sexy intonace

Pamatujte, že není ani tak důležité, co říkáte, ale jak to říkáte. Pokud tedy budete říkat i ty největší prasárny s dikcí školáka na recitační soutěži, místo gejzíru vášně se dočkáte spíš hrobového ticha a pak opatrného: "Cože?"

Hlas posaďte do nižší, hlubší a sametovější polohy a zkuste ho trochu rozvibrovat. Mluvte pomalu, slova převalujte na jazyku jako bonbon a buďte stručná. Vykecávat se můžete pak do nekonečna s kamarádkou. Tady použijte přesné výrazy a jasné formulace.

Řekněte si o to

Hodná holka sprostě nemluví. Hodná holka ví, že mlčeti zlato. Jenže hodná holka nikdy nedostane to, co chce. Vy partnerovi jasně řekněte, jak a co má dělat. Nejde o žádné komandování, jen upřesnění toho, co máte ráda. Sexy mluva vyžaduje sebevědomí a uvolnění, tak se snažte mluvit přirozeně a dráždivě. Řekněte partnerovi, kde má více přitlačit, ať raději jazykem zakrouží než zakmitá, a jak chcete, aby vám to udělal. Klíčem k úspěchu je naprosto se oddat situaci a výrazy nechat ze sebe přirozeně plynout. Pokud se necháte strhnout vášní, půjde to samo.

Popisujte

Nemusíte začínat okamžitě tvrdými výrazy, po jejichž vyřčení byste se nejraději schovala pod peřinu. Naučte se vycítit správný okamžik. Nejjednodušší cesta, jak prolomit hrobové ticho ložnice, je začít popisovat celou situaci. Řekněte partnerovi, co si myslíte o jeho penisu (samozřejmě jsou přípustná jen slova jako velký, mohutný, tvrdý atd.), pak se mu svěřte, jak moc jste vzrušená, a jeho mozek následně zavařte detailním popisem, co a jak chcete, aby s vámi dělal. Nebo si vymyslete, že jste měla žhavý sen a popište mu jeho děj. Buďte klidně peprnější a nešetřete detaily!

Tip! Pokud přece jen trochu přestřelíte a na daný okamžik bude výraz až moc silný nebo naopak trapně sladký, vezměte to s humorem. Pokud se v posteli dokážete společně zasmát, tak se nejspíš umíte i pořádně odvázat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také