Showbyznys

17. března 2020 11:53

redakce Prima Lajk

Orlando Bloom držel přísný celibát před seznámením s Katy Perry! Jak dlouho neměl sex?

Slavný herec Orlando Bloom držel celibát.

Orlando Bloom si zahrál v Pánovi prstenů i Hobitovi jednu z nejpopulárnějších postav vůbec, už jen to by mu stačilo, aby mohl do konce života nic nedělat a těšit se nekonečné přízni. Jenže herec se od té doby objevil v nespočtu dalších vynikajících filmů a seriálů, takže je na očích veřejnosti dodnes, a jeden by řekl, že nebude mít vůbec problém najít si přítelkyni, nebo minimálně někoho, s kým by si mohl nevinně užívat. Jenže teď slavný herec přiznal, že ještě před jeho setkáním se zpěvačkou Katy Perry, která teď čeká jejich první dítě, držel přísný celibát.

Jo, sympaťák, který by dost dobře mohl sbalit kteroukoliv ženu, na jakou by si ukázal, totiž 6 měsíců před seznámením s Perry s nikým nespal, a dokonce ani nemasturboval. A proč taková sebekázeň?

Jeho kamarád mu totiž kdysi řekl, že pakliže chce mít opravdu spokojený a vážný vztah, kdy si bude vážit toho druhého, musí na pár měsíců držet celibát. Tak se i stalo a vida, teď má Orlando sexy ženu, čeká na prvního potomka a život by nemohl být sladší. Takže pánové, je to prosté. Uvidíme se za půl roku!

Sdílejte článek
Štítky Orlando Bloom Sex vztah zpěvačka herec Katy Perry celibát celebrita

Přečtěte si také