Pamatujete si na nejhezčí holčičku světa? Vyrostla z ní tahle sexy kráska!

Její modelingové začátky vzbudily velkou diskusi. Čím se živí teď?

Mladá Thylane Lena-Rose Blondeau se před šesti lety zcela nezaměnitelně zapsala do světa modelingu. V pouhých deseti letech se totiž stala vůbec nejmladší modelkou, která se kdy dostala na titulní stranu prestižního časopisu Vogue a byla označována za nejhezčí holčičku světa. Thylane pak rozjela svou dráhu malé modelky naplno.

Její fotografie u prestižních značek, na nichž se maluje rtěnkou či nosí luxusní oblečení, ovšem vyvolaly logicky velkou kontroverzi. Mnohým zkrátka přidala v tomto věku na modelku příliš mladá a mohla navíc působit jako špatný vzor pro ostatní holčičky. Víte ovšem, jak vypadá dnes?

Thylane je totiž už patnáct let a stále si jde za svým snem stát se hvězdnou modelkou. Je tváří předních modelingových agentur a její účet na Instagramu sleduje přes milion lidí. Nedávno pořízený občanský průkaz by jí pak věřil jen málokdo. Thylane totiž o svůj vzhled opravdu velmi pečuje a na první pohled vypadá starší, než ve skutečnosti je. A nutno dodat, že z ní vyrostla vážně kočka!


Přečtěte si také