návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Pamatujete si na Veroniku Fasterovou z VyVolených? Žije si v neskutečném luxusu a je ještě víc sexy!

V populární reality show patřila mezi vůbec největší krásky. Co dělá teď?
Vydáno: 20.04.2017
Víte, jak vypadá dnes?
Autor: Instagram.com a archviv FTV Prima Víte, jak vypadá dnes?

Veronika Fasterová patří asi mezi nejznámější účastnice ze všech řad populárních VyVolených. Sexy modelka se toho totiž opravdu nebála a své božské tělo ukazovala kamerám snad ze všech úhlů. Občas u toho nepotřebovala ani příliš oblečení a na internet uniklo také nejedno její lechtivé video. Diváci si sice často dělali legraci z jejího velmi naivního chování, i přesto se na ni pánové nemohli vynadívat a mediální popularitu si chvíli udržovala i po odchodu ze soutěže.

Jak vypadá dívka ze slavné reklamy?

GALERIE: Tohle že je holčička z vánoční reklamy na Kofolu? Vyrostla z ní tahle sexy kočka!

Co ale dělá teď? Půvabná kráska se nepřekvapivě pořád věnuje modelingu a sekne jí to snad ještě více než v dobách její mediální slávy. Na svých odvážných fotkách je opravdu k nakousnutí. Zdá se navíc, že je naprosto šťastná. Před pár měsíci se totiž zasnoubila a její malinko starší přítel rozhodně nepatří mezi chudáky. Naopak, se svou polovičkou si rád zajede na drahou dovolenou a Veronika si díky němu žije jako v pohádce. Zdá se, že Veronika se po všech těch mediálních skandálech a uniklých nahotinkách přece jen dočkala šťastného konce.

Jak dnes vypadá bývalá seriálová hvězda?

GALERIE: Pamatujete si na seriálového Odpadlíka? Herec Lorenzo Lamas se změnil v monstrum závislé na plastikách!

Článek je zařazen v: VyVolení , proměna , Veronika Fasterová , sexy galerie

reklama