návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Panna 2014

Vydáno: 07.01.2014
Herečka Cameron Diaz je Panna
Autor: isifa.com Herečka Cameron Diaz je Panna

LEDEN

Když na Nový rok ráno prohlásíte, že je času málo a vy musíte hned začít zařezávat, budou si všichni myslet, že jste se zbláznili. Vy však máte pravdu, protože období, kdy se vám daří naprosto všechno, končí 11. lednem. To, co do tohoto data získáte, vám nikdy nikdo nevezme. Zbytek měsíce můžete trávit v sebeuspokojení a chválit se za to, jak jste dobří.

ÚNOR

Nové lásky, které vám přinesl dlouhodobý pobyt Venuše v partnerském sektoru, se ve vašem životě zabydlely a vám je s nimi dobře. Hlídat si však musíte partnera, který může usoudit, že vám má právo mluvit do života ještě více než dosud. Naštěstí máte Jupitera v sektoru přátel! V případě krize se můžete opřít o lidi, kteří vás nezklamou.

BŘEZEN

Kritika, která padne na vaši hlavu, je sice alespoň částečně oprávněná, ale to ještě neznamená, že vás nenaštve. S každým, kdo vám bude mluvit do života, energicky zametete! Až se po 18. březnu Slunce dostane z vašeho partnerského sektoru, kritici budou mít dost své vlastní práce, vy se uklidníte a začnete svůj život vnímat podstatně pozitivněji.

DUBEN

Venuše, která se 5. dubna dostává do vašeho partnerského sektoru, Jupiter, který dlouhodobě pobývá ve vašem sektoru přátel, a Saturn, jenž pozitivně ovlivňuje vaši komunikaci, se postarají o velice úspěšný měsíc. Stačí, abyste jenom řekli, že něco potřebujete nebo chcete, a hned se jako zázrakem objeví někdo, kdo vám vaše přání pomůže uskutečnit.

KVĚTEN

Mars ve vašem sektoru majetku vlastního vás vybaví nečekanou bojovností. O radosti z rozdávání jste sice slyšeli dost, ale jste si jistí, že vás se to netýká. Peníze nepůjčujete, protože víte, že jsou s tím jenom starosti. Pozor si dejte na vliv Merkura, který je skoro celý měsíc ve vašem sektoru profesní ctižádosti. To, že jste dobří, každý ví, takže to nemusíte dokazovat tím, že byste byli v práci víc než dosud.

ČERVEN

Hlavně v prvních dvou dekádách, kdy je Merkur v Raku, jsou vaše diplomatické schopnosti na náležité výši. Tam, kde se ostatní hádají, si vy držíte svou bezchybnou linii, kterou dosáhnete víc než přímým střetem. Potíž nastane po 17. červnu, kdy se Merkur vrací do Blíženců. Připadá vám, že lidé kolem vás přemýšlejí i jednají zbytečně zbrkle, a jste z toho celí rozčilení…

ČERVENEC

Pauzu, kterou vám hvězdy v první polovině měsíce nabízejí, musíte využít. Odpočívejte, čtěte, trochu se pohybujte a těšte se zdravím ducha i těla. Ve druhé polovině měsíce, kdy bude Merkur spolu s Venuší v Raku, se připravte na nálet, který na vás uspořádají přátelé a příbuzní. To, že skvěle zpracováváte sezonní suroviny, se rozkřiklo, a oni se ženou, aby ochutnali.

SRPEN

V první polovině měsíce opravdu není důvod, abyste trhali pracovní rekordy. Když se pak váš vládce Merkur přesune do vašeho znamení (15. srpna), musíte stát v práci v plné polní. Zapomeňte na hádky, protože je potřeba, aby se kolem vás vytvořil malý, ale výkonný tým. Pokud se bude jednat o novém rozdání vedoucích míst, musí být všem jasné, že vás při výběru šéfů pominout nemohou!

ZÁŘÍ

O peníze mít strach nemusíte. Nepřijdou sice rovnou na účet, ale Merkur, který po většinu měsíce pobývá ve vašem sektoru majetku vlastního, vám přistrčí zajímavou a dobře placenou práci. O trochu zmatku se postará Venuše, která je od 5. září až do konce měsíce ve vašem znamení. Nabídku na dobrodružství nakonec odmítnete, ale rozhodování bude těžké…

ŘÍJEN

O pohodu se nebojte, té máte více než dost. Na začátku měsíce nikomu nedovolte, aby brzdil vaši výmluvnost. Využijte zejména 4. října, kdy je Merkur stacionární a mluvte, diskutujte, vstupujte do internetových debat a vůbec se snažte, aby se o vás vědělo. Sedávat v koutě mohou ti druzí, vy z něj musíte vylézt a ukázat, co ve vás je!

LISTOPAD

Romantika ze sebe sice neuděláte, ale o to, abyste měli ve svém citovém životě značně rušno, se Mars ve vašem sektoru romantických lásek zaručeně postará! Ctitelů je tolik, že se vám mezi nimi nechce ani vybírat, což vede ke stavu, kdy odmítáte šmahem všechny. Na nový přírůstek v rodině se můžete připravit po 16. listopadu. Venuše vstupuje do Střelce a je možné, že vám do života přivede vaši největší lásku.

PROSINEC

Začátek měsíce musíte plně věnovat pracovním záležitostem, kterých bude najednou víc než obvykle, ale už po 10. prosinci se soustředíte jenom na přípravu Vánoc. Nevnímáte to jako nutnost, ale jako něco, co vás baví a naplňuje. Není tedy divu, že se kolem vás začne točit spousta lidí, kteří se u vašeho rodinného krbu chtějí přihřát – a vám nezbude, než k těm dárkům, jež máte už od října, přikoupit ještě nějaké další.

Článek je zařazen v: Jupiter , Venuše , Merkur , Merkur

reklama