Showbyznys

16. března 2023 20:59

redakce Prima Lajk

Pink nedovolí své 11leté dceři mít telefon. Zpěvačka jí ho povolí, jen pokud dokáže tuhle věc

Zpěvačka Pink si nepřeje, aby její 11letá dcera používala telefon.

Pink byla vždycky pořádná drsňačka a provokatérka, v roli matky se však jeví jako ochranitelská lvice. Pro svou jedenáctiletou dceru chce jen to nejlepší a jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je podle ní držet ji daleko od sociálních sítí.

I to je důvod, proč jí třiačtyřicetiletá zpěvačka nedovolila mobilní telefon. Je dokonce prý jediné dítě ve třídě, které telefon nemá. „Je to těžké, hodně mých přátel má své děti na TikToku, ale já ty moje ne,“ prozradila Pink v rozhovoru pro Carolina With Greg T In The Morning Show. Se svou dcerou se o svých pocitech snaží mluvit na rovinu. „Říkám Willow, že to jsou jejich děti a ne moje,“ pokračuje s vysvětlením. Podle ní je používání sociálních sítích o to těžší, když jste dítětem někoho slavného a jsou na vás upřeny zraky všech.

„Řekla jsem jí, že pokud mi dokáže najít kvalitní literární zdroj, podle kterého jsou pro ni sociální sítě dobré, může na nich být. Jinak hodně štěstí,“ popsala zpěvačka jejich domácí pravidla. Její dcera Willow by prý mohla být právnička, jelikož je velice chytrá a na vše má vždy správnou odpověď.

Sdílejte článek
Štítky rodina sociální sítě dcera zpěvačka celebrity Pink

Přečtěte si také