Showbyznys

15. září 2015 17:33

Michal Chalupa

Plesnivé PROSTŘENO! Ponížení chudou paní rozplakalo, ostatní ji nešetřili!

Já bych vás všechny chtěla přivítat u nás doma a doufám, že se vám tady bude líbit. Takhle uvedla soutěžní kolo středečního dílu Prostřeno! hostitelka Jana (38), které nakonec zbyly jen oči pro pláč!

Pětinásobná maminka je díky slabé sociální situaci nucena žít v domě, kde by peníze a trochu šikovné ruce určitě pomohly. Jenže pro tohle ostatní soutěžící zrovna pochopení nemají. „Podle mýho se vůbec tohle prostředí do soutěže nehodí,“ říká Martin (29) a při prohlídce zanedbaného interiéru domu s Míšou (17) neskrývají pošklebky a rozpaky.

Podobné články

A pak přijde trapný útok na hostitelku ze strany milovníka hadů Martina, když zjistí, že v koutě bují plíseň zakrytá pytlem na sezení. Začne tedy zhnuseně hřímat: „Když budeš mít v rohu plíseň, tak přeci před to nepostavíš pytel, aby se šířila…“ S dostatečným odporem mu přikyvovala mladá Míša.

Podobné články

Jany se zastala jen Irena, která řešila v domácnosti obdobný problém. Stěnu prý natírali potřebnými přípravky, ale stejně to nepomohlo a po čase se opět objevila. Zdrcená Jana její slova ocenila a na kameru potom celá uplakaná vysvětlovala svou situaci. „Měli by si vyzkoušet žít jako já, pak by pochopili, hořekuje Jana. Myslím si, že by se chovali stejně jako já, že by se bránili. Holt my žijeme normálně, rádoby na pokraji chudoby, takže pro ně to je asi nepochopitelný,“ říká soutěžící, která rýpavému Martinovi na závěr sedací pytel z plesnivého rohu věnuje.

Celou epizodu uvidíte ve středu v 17.50 na Primě!

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také