Sex a vztahy

12. května 2015 15:24

Tereza Javorová

Plivnout, nebo polknout? 5 tipů, jak zlepšit chuť spermatu, abyste nemusely plýtvat

Každá žena občas stojí, když mu stojí, před rozhodnutím, zda plivnout, nebo polknout. Jenže když víte, že sperma nejspíš nebude chutnat jako milkshake ze Starbucksu, o to je rozhodování těžší. Co když ale jeho chuť můžete zlepšit?

Muži většinou plivání považují za prachsprosté plýtvání. Vždyť polknout je přece tak jednoduché! Bohužel o tom, že chuť jejich semena připomíná zkažené mléko, zhořklý grep a to, jak si představujete, že chutná jídlo Ládi Hrušky, nemají ani potuchy.

Svolit k orálnímu sexu tak pro ženu často znamená kupovat zajíce v pytli. Nikdy neví, jestli jí muž bude chutnat.

Těmito triky ale můžete chuť jeho spermatu výrazně zlepšit!

1. Zavřete oči a myslete na Anglii

Použijte stejnou taktiku, jako radily upjaté matky svým dcerám před svatební nocí ve viktoriánské éře. Prostě na to nemyslete. Předveďte svoje nejlepší orální schopnosti (a tím nemyslíme třikrát rychle zopakovat "Pod poklopem je poklad") a jakmile přijde inkriminovaný vrchol, tak prostě polkněte.

2. Nacpěte do něj tolik citrusů, kolik se do něj vejde

Chuť spermatu nejvíce ovlivňuje to, co muž jí a pije. Vědci dokázali (nechceme vědět jak), že nejlépe sperma chutná po konzumaci citrusů a ovoce. Svému milému tak k večeři naservírujte ananas, zralý grep či mango. Pokud bude breptat, tak mu pusu zacpěte švestkou. Počkejte pár hodin, než tělo živiny zpracuje, a pak se zvesele pusťte do díla. Pamatujte, s chutí do toho, půl je hotovo!

3. Kdo chce orál míti, nesmí pivo píti

Alkohol, a zvláštně pivo, opravdu udělají ze spermatu smrtící jed, po kterém by v křečích pošla i veganka provozující dumpster diving. Plánujete-li svému partnerovi předvést svůj sací reflex, zakažte mu, aby předtím nasával v hospodě.

4. Zamkněte mu poklopec

Jasně, i to je způsob, jak prekérní situaci vyřešit. A to nedopustit, aby vůbec nastala, a dělat labuť nebo Zagorku. Pokud se přece jen rozhodnete muži poklopec rozepnout, tak mu předtím naopak utáhněte opasek v jídle. Zakažte mu červené maso, brokolici (z toho bude určitě nešťastný), cibuli, česnek, kafe, ale i cigarety.

5. Dejte mu ochutnat

Bude-li proti technikám regulujícím chuť protestovat, povzdychněte si, že nevíte, zda dokážete dvakrát zvládnout dávicí reflex - při provozování orálu i ejakulaci. Takové riziko nejspíš podstoupit chtít nebude a k večeři si dá raději ten ananas...

Nebo mu vzorek jeho elixíru dejte ochutnat jako Samantha v Sexu ve městě. Láska přece prochází žaludkem. Konečně tak pozná, jak vroucně ho musíte milovat.

Takže dámy...

Díky těmto radám zabraníte chuťovým vadám. Spermový tok stane se pro ženy lahodný mok!

---

Pikoška na závěr: Víte, že v ejakulátu jsou minerální látky jako zinek, vápník, hořčík nebo sodík? Místo ranní dávky vitamínů, tak raději partnerovi dopřejte ranní orální sex. A polkněte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také