Showbyznys

19. října 2022 13:59

redakce Prima Lajk

Po Keanu Reevesovi míří do známé hry také bývalá pornoherečka Sasha Grey! Jakou bude mít roli?

Připraveni na sexy hlas Sashy Grey během vašich dobrodružství v Night City?

Hvězda filmů pro dospělé herečka Sasha Grey dostala po Keanu Reevesovi nebo zpěvačce Grimes jako další celebrita šanci podepsat se na známé hře polského studia CD Projekt Cyberpunk 2077. Objeví se totiž v chystaném rozšíření Phantom Liberty.

Cyberpunk má za sebou neslavný start, v průběhu prvního roku se ale ve hře podařilo vývojářům ledacos opravit, a hráči tak konečně mají při hraní zážitek, jaký jim byl slibován dávno před vydáním. Díky popularitě nedávného seriálu Cyberpunk: Edgerunners se navíc do světa Night City ponořilo tisíce dalších lidí.

Není tedy divu, že vývojáři nedávno s radostí oznámili, že se hra v příštím roce dočká rozšíření s návem Phantom Liberty. Před pár dny pak na sociálních sítích spustili akci, v níž mohou lidé nahrávat své vlastní hudební pokusy a ucházet se s nimi o místo v novém herním rádiu, které nebude moderovat nikdo jiný než právě Sasha Grey. Pro ni to pak rozhodně nebude první taková zkušenost, v minulosti už například dabovala jednu z postav ze série Saints Row.


Přečtěte si také