Showbyznys

25. října 2022 12:10

redakce Prima Lajk

Podle Rachel byl na place Přátel jeden velmi nepříjemný herec. Kdo se choval k ostatním zle?

Herečka Jennifer Aniston prozradila, že jeden její kolega na place Přátel byl k nevydržení.

Během let jsme se o pozadí natáčení seriálu Přátelé dozvěděli spoustu věcí, jako například že herec Matthew Perry bojoval se závislostí na alkoholu, dětský herec Cole Sprouse zapomínal své repliky, protože byl zamilovaný do Jennifer Aniston, že Jennifer Aniston a David Schwimmer k sobě chovali i nějaké opravdové city mimo děj seriálu nebo že pro všechny zúčastněné bylo finále tak emocionální, že později měli problém si uvědomit, že tahle éra jejich životů je u konce.

No a teď herečka Jennifer Aniston, jež ztvárnila v pořadu Rachel, prozradila další pikantnost. Totiž že jeden její pánský kolega byl na place docela nepříjemný a neslušný. Údajně se choval arogantně, ostatním poroučel a jednal povýšeně. Hvězda Přátel to uvedla v rozhovoru s moderátorem Howardem Sternem. Ten se jí následně zeptal, jestli šlo o herce Toma Sellecka, který hrál Richarda – Moničina přítele.

Aniston nejdřív zavtipkovala, že ano, pak ale dodala, že ne, a že jméno dotyčného říkat nechce, protože se jí po letech omluvil za své chování a vysvětlil, že bylo do velké míry způsobené tím, že byl nervózní. Selleck byl podle ní naopak naprosto zlatý a všichni jej milovali. Což ostatně dokládá, že postava Richarda i její představitel patří dodnes mezi nejoblíbenější tváře Přátel vůbec.


Přečtěte si také