návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Pohádka Zakleté pírko představuje dalšího hrdinu – prince Vítka

Princ Vítek – napůl člověk, napůl pták.
Vydáno: 08.11.2019
Zakleté pírko je dotočené 4
Autor: Fénix Film Zakleté pírko je dotočené 4

Nová pohádka Zdeňka Trošky Zakleté pírko vstoupí do kin 2. ledna 2020, ale již v průběhu letošního prosince se uskuteční řada mimořádných předvánočních předpremiér. Hlavní role vytvářejí Anastasia Chocholatá a Lukáš Pavlásek.

Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě. Stalo se již tradicí, že Zdeněk Troška ve svých pohádkách objeví v hlavní mužské roli nějakou novou tvář. Kdysi to byl třeba Miroslav Šimůnek, naposledy v Čertovinách Richard Müller nebo Dominick Benedikt. V Zakletém pírku v roli prince Vítka herecky debutuje Petr Urban. Jeho hrdinu ze zakletí vysvobodí právě láska Aninky. „Láska je nejdůležitější součástí života, bez ní by život byl jenom poloviční,“ říká Petr Urban.

Co prozradil o roli Vítka? A jak se mu hraje v pohádce? Podívejte se na video zde:

Petr Urban - Rozhovor Zakleté pírko
Petr Urban - Rozhovor Zakleté pírko
Článek je zařazen v: Zakleté pírko , hrdinové , Zdeněk Troška , pohádky

reklama