návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Pohádku Když draka bolí hlava bude vysílat německá televize u příležitosti narozenin Karla Gotta

Vydáno: 02.07.2019
Karel Gott, Když draka bolí hlava 2
Autor: Lenka Hatašová Karel Gott, Když draka bolí hlava 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pohádka Když draka bolí hlava sklízí jeden úspěch za druhým! Vedení německé televize MDR oficiálně oznámilo premiérový termín odvysílání pohádky na 13. 7. 2019. Jak jsme vás před časem informovali, pohádku v čele s Karlem Gottem koupila německá televize a chystá se ji svým divákům premiérově představit právě v červenci u příležitosti narozenin Karla Gotta. Tvůrčímu týmu Petra Šišky a Dušana Rapoše se tak povedlo, že právě jejich dílo bude další českou hranou pohádkou uvedenou v Německu. Pro německou verzi vznikl také nový klip, kde Karel zpívá německy a který můžete vidět níže:

 

 

V současné době si všichni příznivci nové československé pohádky Když draka bolí hlava mohou přijít na své a vychutnat si ji znovu. Vychází totiž DVD v české i slovenské verzi s bonusy pro malé i velké diváky a je ke stažení na iTunes.

Pohádka, jejíž premiéra proběhla minulý rok v říjnu, úspěšně zakotvila mezi desítkou nejnavštěvovanějších českých filmů roku 2018. Příběh o dracích, dvou královstvích a Blivajzovi tak opět pomyslně propojil Čechy a Slováky. Jsme rádi, že se nám daří s pohádkou dále pracovat, a díky spolupráci s Prima TV se můžeme těšit také na její televizní premiéru u nás koncem tohoto roku.

Článek je zařazen v: Karel Gott , televize , Německo , pohádka , Když draka bolí hlava