Showbyznys

2. července 2019 11:47

redakce Prima Lajk

Pohádku Když draka bolí hlava bude vysílat německá televize u příležitosti narozenin Karla Gotta

Pohádku Když draka bolí hlava bude vysílat německá televize u příležitosti narozenin Karla Gotta

Pohádka Když draka bolí hlava sklízí jeden úspěch za druhým! Vedení německé televize MDR oficiálně oznámilo premiérový termín odvysílání pohádky na 13. 7. 2019. Jak jsme vás před časem informovali, pohádku v čele s Karlem Gottem koupila německá televize a chystá se ji svým divákům premiérově představit právě v červenci u příležitosti narozenin Karla Gotta. Tvůrčímu týmu Petra Šišky a Dušana Rapoše se tak povedlo, že právě jejich dílo bude další českou hranou pohádkou uvedenou v Německu. Pro německou verzi vznikl také nový klip, kde Karel zpívá německy a který můžete vidět níže:

V současné době si všichni příznivci nové československé pohádky Když draka bolí hlava mohou přijít na své a vychutnat si ji znovu. Vychází totiž DVD v české i slovenské verzi s bonusy pro malé i velké diváky a je ke stažení na iTunes.

Pohádka, jejíž premiéra proběhla minulý rok v říjnu, úspěšně zakotvila mezi desítkou nejnavštěvovanějších českých filmů roku 2018. Příběh o dracích, dvou královstvích a Blivajzovi tak opět pomyslně propojil Čechy a Slováky. Jsme rádi, že se nám daří s pohádkou dále pracovat, a díky spolupráci s Prima TV se můžeme těšit také na její televizní premiéru u nás koncem tohoto roku.

Sdílejte článek
Štítky Karel Gott Německo pohádky televize Když draka bolí hlava

Přečtěte si také