Showbyznys

11. června 2015 16:36

Petr Cífka

Pokrok nezastavíš! Chystá se první pornofilm natočený ve vesmíru ve stavu beztíže

Opět se potvrzuje, která branže posouvá pokrok kupředu.

Kryštof Kolumbus, Jurij Gagarin nebo Neil Armstrong, to jsou legendární průzkumníci, kteří se odvážně pustili tam, kam se dosud nikdo nevydal. A teď přichází jejich následovníci – astronauti s uměleckými jmény Eva Lovia a Johnny Sins. Chtějí opustit zemskou tíž, aby pokořili nový milník – první sex ve vesmíru, který navíc zdokumentuje filmový štáb a nabídne zvídavým pozemšťanům.

Populární server nabízející filmy pro dospělé Pornhub na stránkách IndieGogo vybírá peníze na první kosmickou čuňačinku s názvem Sexploration. Od přispěvatelů potřebují získat 3,4 miliony dolarů, aby na nízkou oběžnou dráhu vypravili štáb ze známé produkční filmy Digital Playground. Ani astronauti nejsou žádní nováčci. Eva Lovia získala například cenu DP Star 2015 a Johnny Sins profesionálně zúrodňuje klíny lidských samiček už přes osm let.

Přispět můžete od jednoho dolaru až po závratných 150 tisíc, za které získáte mimo jiné jeden ze skafandrů, kteří sextronauti oblékali během mise i spojovacích manévrů – a to včetně spodního prádla!

Před filmaři však kromě vysokých nákladů na kosmické natáčení čeká řada problémů, které ve stavu beztíže ještě nikdo neřešil. Problematické má být dosežení erekce, a to i u borců, které jejich „postavení“ živí. Dále bude třeba vymyslet vhodnou polohou, která by v beztížném stavu udržela těla u sebe, aby byla zároveň schopná dosáhnout tření v potřebných oblastech. Štáb si tak bude muset vzít na oběžnou dráhu speciální výbavičku, která jistě bude zahrnovat i elastické popruhy.

Američané ani Rusové nikdy oficiálně sex svých kosmonautů ve vesmíru nepotvrdili. Možná přece jenom nějaký záznam kosmického spojení mají uložený v trezoru pro vědecké účely. My si ale raději počkáme na výsledky Sexploration, budou jistě záživnější.

Zatím se pokochejte Kate Upton ve stavu beztíže:


Přečtěte si také