reklama

reklama

Jak se Daniel Radcliffe rozloučil s Alanem Rickmanem?

Představitel Harryho Pottera úžasně vzpomíná na herce, který hrál Snapea! Tohle je nejhezčí pocta, jakou jste kdy četli!

Publikováno: 15.01.2018
Podívejte se, jak Daniel Radcliffe vzpomíná na svého kolegu.

reklama

14. leden 2016 byl neuvěřitelně smutný den pro všechny, kdo v mládí vyrůstal na Smrtonosné pasti, Lásce nebeské nebo filmech o Harrym Potterovi. Odešel ze světa totiž jeden z nejtalentovanějších a nejsympatičtějších herců, jakého známe, britský rodák a velký umělec Alan Rickman.

Po této tragické zprávě na svého kolegu a přítele vzpomínal i Daniel Radcliffe, představitel Harryho Pottera, který na svém Google+ profilu sdílel nádhernou poctu.

„Alan Rickman byl bezpochyby jedním z nejlepších herců, s jakými jsem kdy pracoval, zároveň byl ale i tím z nejloajálnějších a nejvíce podporujících, které jsem při natáčení kdy potkal,“ začínala úvodní řeč. Herec pak ve chválení jenom pokračuje a jeho slova působí jak dojemně, tak i nesmírně lidsky. Kompletní text najdete níže v galerii.

Radcliffe samozřejmě nebyl jediný, na herce tehdy přišla zavzpomínat i řada fanoušků, kteří pokládali květiny a zapalovali svíčky na londýnském nádraží pod nástupištěm 9 a ¾. Své samozřejmě nezapomněla říct ani spisovatelka J. K. Rowlingová.

reklama