Představitel Dahmera popsal proces přípravy 1
Autor: Netflix Představitel Dahmera popsal proces přípravy 1

Představitel Jeffreyho Dahmera prozradil, jaké to bylo hrát nekrofilního vraha! Co ho děsilo nejvíc?

rd. Publikováno: 04.10.2022
Jaké to bylo pro herce Evana Peterse hrát nekrofilního sériového vraha?

reklama

35letý Evan Peters už si ve filmech a v seriálech zahrál ledajaké role. Od komiksových hrdinů přes zapálené detektivy až po zvrhlé hororové maniaky. Nyní ale ztvárnil také skutečného sériového vraha a nechvalně proslulého nekrofilního kanibala Jeffreyho Dahmera. Jak se na psychicky náročnou roli připravoval a čeho se nejvíc bál?

„Musím přiznat, že jsem se role kanibala, nekrofila a sériového vraha opravdu bál. Hlavně toho, že se budu muset v rámci příprav a co nejvěrohodnějšího ztvárnění takového člověka naprosto ponořit do jeho děsivého temného světa a do detailů se zabývat všemi zrůdnostmi, které dělal. Musel jsem zjistit, kým Jeffrey Dahmer ve skutečnosti opravdu byl. Byla to bezpochyby má psychicky doposud nejnáročnější práce a obecně jedna z nejtěžších věcí v mém životě,“ přiznal Peters v nedávném rozhovoru pro Netflix.

 

„Byla to výzva hrát někoho, kdo působil navenek pro své okolí jako obyčejný podivín, a přitom žil takovýto dvojí život. Nebyl to žádný sympaťák s okouzlujícím širokým úsměvem. Někdy mohl působit až plaše a mile, což je šílené, vzhledem k tomu, co všechno svým obětem udělal,“ dodal herec.

Na natáčení se pak připravoval například tím, že sledoval rozhovory s odsouzeným vrahem, četl jeho biografie a pročítal si i policejní spisy. Jak ale zároveň přiznává, čím víc se toho dozvěděl, tím hůř se pak v jeho kůži cítil.

Děsivá výzva na TikToku s Jeffrey Dahmerem 1

VIDEO: Nová děsivá výzva z TikToku! Lidé sdílí skutečné záběry vyfocené sériovým vrahem

reklama