Překvapení! Chystá se spin-off ze světa Hry o trůny! O čem bude?

Tak tohle jsme rozhodně nečekali.

Fantasy Hra o trůny patří bez debat mezi nejúspěšnější seriály současnosti, a tak není divu, že se stanice HBO rozhodla dojit tuto úspěšnou krávu, co to jen jde. Nyní se proto rozhodli přijít s dalším pořadem, který nás tak trochu zavede do oblíbeného Západozemí. A američtí diváci se ho dočkají už v dubnu, společně s očekávanou šestou řadou televizního megahitu!

Skalní fandové ovšem mohou zůstat v klidu. Čeká nás totiž "jenom" pořad After the Thrones. Ten se bude vysílat vždy po konci aktuálního dílu a tvůrci či herci v něm budou rozebírat jeho zvraty i ty největší momenty. Hosté pak budou odpovídat i na čerstvé dojmy fanoušků a jejich zvídavé otázky. A vzhledem k tomu, že šestá série už předběhne i knižní předlohy, jich bude zřejmě nepočítaně.

Podobný pořad vysílá poslední roky už například také tvůrci Živých mrtvých. Fanoušci tak jsou možná malinko zklamaní, i přesto však HBO zřejmě velkou sledovanost jistou. Další spin-off ze slavného fantasy světa je však vzhledem k obrovskému úspěchu zřejmě stejně otázkou času.

Sdílejte článek
Štítky Hra o trůny HBO Západozemí

Přečtěte si také