Showbyznys

5. května 2015 14:36

Tereza Javorová

Překvapivý výzkum: Každá šestá žena sní o skupinovém sexu!

Rozhlédněte po ženách kolem sebe a začněte počítat. Šestá z nich tajně sní o skupinovém sexu.

Nedávná studie potěšila snad všechny muže. Vědcům se podařilo proniknout do tajných ženských fantazií a konečně mužům poodhalit, o čem doopravdy sní.

Výsledek je překvapující. 15 procent žen sní o skupinovém sexu!

Proč to ale většinou nepřiznají? Možná se bojí, nakolik by se lišila realita od pouhé fantazie. Nebo jestli by se partner nadšeně nepustil do hledání ženy do počtu a nedostal by tím de facto povolení k záletům. I přes určitou tabuizaci skupinového sexu, trojky ženy možná právě proto přitahují. Co je na nich vzrušuje?

Inzenzivnější stimulace

Víc hlav, víc rozumu. A víc rukou, jazyků a rtů, tím více vzrušení a slasti. Ženy si to umějí spočítat. Navíc polibky a dotyky přicházejí nečekaně z více stran a "útočí" tak na více erotogenních zón. Nedá se to uhlídat. Pouze podlehnout.

Jen si užít

Kdo říká, že každý sex musí být milováním? Odpoutat se od emocí a užít si jen samotný živočišný akt může být osvobozující. Při skupinovém sexu musíte chtě nechtě odhodit zábrany a uvolnit se. Více si tak užijete daný okamžik a bez přemýšlení se oddáte rozkoši.

Je to přirozené

"Příroda miluje rozmanitost, kterou se společnost snaží popírat," uvádí sexuální terapeutka a neurovědkyně Nan Wise, která například zkoumá to, co se dělej s mozkem během orgasmu. "Je mnoho věcí, které mohou být pro člověka sexuálním stimulem a je lidskou přirozeností naplňovat svoje touhy." Terapeutka navíc upozorňuje na fakt, že díky "nečekané stimulaci" se v těle uvolní obrovské množství hormonu dopaminu, který snižuje stres a nervozitu.

Tak co, jdete do toho? ♥

---

Pikoška na závěr: Inspiraci, jak se dělá pořádná trojka najdete ve filmech jako Wild Things, Mexická jízda, Vicky Cristina Barcelona, ale třeba i Snowboarďáci :-)


Přečtěte si také