návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Premiéru nového Jokera provázejí obavy! Proč budou v kinech sedět přestrojení policisté?

Premiéra nového snímku Joker se neobešla bez speciálních opatření.
Vydáno: 02.10.2019
Premiéru Jokera provází obavy 1
Autor: Warner Bros. Premiéru Jokera provází obavy 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Okolo blížící se premiéry snímku Joker od studia Warner Bros. panují už pár týdnů jisté obavy. Před pár lety totiž na premiéře filmu Temný rytíř povstal jeden člověk vystřílel kino Aurora, a lidé tak mají obavy, že by se něco podobného mohlo stát i tentokrát. Jedním z důvodu je i fakt, že hlavním hrdinou filmu je tentokrát sám maskovaný záporák.

Každopádně aby se předešlo tragédii, rozhodla se policie v New Yorku pro speciální opatření. V následujících dnech tak do kin vyšle policisty v přestrojení, kteří budou mít za úkol hlídat bezpečnost a zároveň nevzbudit u lidí podezření nebo vyvolat paniku a tím pádem jim zkazit případný zážitek z filmu. Na jednu stranu je to dost hraniční tah, a zároveň to poslední, co by chtěli tvůrci filmu před premiérou řešit, na druhou stranu je ale rozumné zachovat si opatrnost.

Tak snad alespoň u nás si film všichni užijeme, aniž bychom se museli bát o vlastní život. Trailer k filmu si můžete prohlédnout zde:

 

Článek je zařazen v: Joker , film , premiéra , policisté , kina , dc