Princ Harry mluvil se zesnulou princeznou Dianou skrz médium. Co mu matka vzkázala ze záhrobí?

Princ Harry prozradil, že se pokusil spojit se svou matkou prostřednictvím jasnovidky.

Na jeden z nejsmutnějších a nejpalčivějších momentů minulého století vzpomínají miliony lidí – dva mladí chlapci, princové, kráčejí za rakví své matky, zatímco je sleduje celý svět. Jen málokdo se dokázal opravdu vcítit do kůže tehdy dvanáctiletého prince Harryho a jeho staršího bratra prince Williama. V očekávané autobiografii Spare však vévoda ze Sussexu po několika letech vypráví svůj skutečný příběh plný upřímnosti a syrových emocí.

Fanoušci tak mohou konečně nahlédnout pod pokličku princových vzpomínek na jeho dětství i zesnulou matku, princeznu Dianu. V knize tak například princ Harry přiznal, že se se ztrátou milované maminky pokusil vyrovnat prostřednictvím vyhledání pomoci u jasnovidky. Ačkoli byl zpočátku k médiu skeptický, jasnovidka ho dokázala se zesnulou matkou spojit a ze záhrobí spolu komunikovali. „Žiješ život, který jsem žít sama nemohla. Žiješ život, který jsem pro tebe chtěla,“ měla vzkázat princezna Diana svému synovi Harrymu.

Princezna Diana zemřela spolu se svým tehdejším přítelem Dodim al-Favedem 31. srpna 1997 na následky zranění, které utrpěli při autonehodě v tunelu Pont de l'Alma v Paříži ve Francii. Jejich smrt se později stala předmětem četných spekulací a konspiračních teorií. V Harryho autobiografii tak princ i podrobně popisuje smutek, který prožíval v následujících letech po její smrti.


Přečtěte si také