Princ Harry uvažuje o návratu do královské rodiny! Má to ale jeden háček. Příštím králem chce být on (apríl)

Princ Harry zvažuje svůj návrat.

Jen týden poté, co princ Harry nastoupil do práce v jednom malém kalifornském startupu, objevily se zprávy, že manžel Meghan a brzy otec už dvou dětí není tak úplně spokojen. Ukazuje se, že Harry nezvládá stres práce v kanceláři, kde ho lidé neoslovují „pane“ a „mé veličenstvo“, rovněž si prý v soukromí postěžoval na fakt, že musí šéfovi nosit každé ráno čerstvé noviny a vařit mu kávu.

Harry tak potají začal s buckinghamským palácem vyjednávat podmínky svého návratu mezi královskou rodinu. Co se Meghan týče, ta hodlá rodinu živit jiným způsobem, a pravděpodobně setrvá v Americe. Harry by ji tak mohl pravidelně spolu s dětmi navštěvovat, o jejich vztahu to ale nevěstí nic moc dobrého. Je ale taky dost možné, že se žádný návrat konat nebude, princ má totiž údajně jednu velice zásadní podmínku, přes kterou prý nejede vlak. A to fakt, že chce svého bratra Williama překročit a v naprosto bezprecedentní situaci se stát králem on. Prý se cítí dospěleji než před pár lety, za tu dobu získal mnoho nových zkušeností a lidé ho mají radši než jeho bratra. Jestli to jsou vlastnosti krále, to už musí posoudit jiní, každopádně Harry takhle vyložil veškeré své karty na stůl a nyní čeká, až se mu palác ozve zpátky.

Vzhledem k tomu, jak svým nedávným rozhovorem s Oprah rozčílil babičku, dědečka i všechny ostatní, se ale dá očekávat, že ho teď budou členové královské rodiny nějakou dobu napínat, než ho pochopitelně přijmou zpátky s otevřenou náručí. Jestli je totiž o královské rodině něco známé, tak to, že její členové jsou normální, chápaví a vstřícní lidé. Vše tak určitě dopadne jako v pohádce.

Sdílejte článek
Štítky práce princ Harry král Meghan Markle královna Alžběta II. královská rodina

Přečtěte si také