Showbyznys

14. září 2022 09:38

redakce Prima Lajk

Princezna popu Britney Spears si udělala srandu z tlustých lidí. Schytala za to drsnou kritiku!

Zpěvačka si na sociálních sítích pustila pusu na špacír a naštvala své fanoušky.

Někdejší princezna popu Britney Spears je na Instagramu známá svými bizarními fotkami ve spodním prádle či kde je zcela nahá. Takové snímky už nechávají její fanoušky naprosto chladnými, avšak její poslední výrok o tlustých lidech některé z nich opravdu zvedl ze židle, a zpěvačka byla dokonce obviněna z body shamingu neboli ponižování a šikaně lidí na základě jejich vzhledu.

Před pár dny Spears zveřejnila na svém instagramovém profilu citát komika Rodneyho Dangerfielda, který jednou řekl: „Zjistil jsem, že existuje jen jeden způsob, jak vypadat hubeně: stýkat se s tlustými lidmi.“ Zpěvačka ještě k příspěvku napsala komentář, ve kterém útočila na Christinu Aguileru, jež si podle jejího názoru záměrně vybírá pro svá vystoupení korpulentnější tanečnice, aby sama vypadala lépe.

Ať už to princezna popu myslela jakkoli, její sledující na sociálních sítích jí dali jasně najevo, že tohle přehnala. „Ach, Britney, tohle byl jednoznačně krok vedle,“ vzkázal zpěvačce jeden z fanoušků, zatímco druhý poznamenal, že body shaming určitě není ta správná cesta k tomu, aby si někdo zvedal své sebevědomí.


Přečtěte si také