návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Proměna Jindřišky. Z šedé myšky nepřehlédnutelnou kráskou

Tentokrát jsme vybrali do proměny Jindřišku, Sympatickou maminku dvou dětí. Jindřiška právě oslavila 42. narozeniny. Pracuje ve Státní správě a do práce se většinou líčí jen minimálně.
Vydáno: 09.10.2014
Style - křest kabelek Elega
Style - křest kabelek Elega
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Líčení:

Jindřiška má přirozeně krásné rysy, které stačí jen zvýraznit. Jelikož Jindřišku netrápí barevné nerovnosti, pupínky ani výrazné vrásky, stačí používat make-up s lehce krycím efektem. Popřípadě BB krém.  Jindřiška potřebuje jen zdůraznit barvu obočí, kterou byste neměli nikdy podceňovat. Úprava obočí je pro celkový vzhled extrémně důležité. Claudie se snažila především rozjasnit Jindřiščinu pleť. Použila světlé stíny, které „probudily“ finální vzhled. Lehce růžová na líčkách pak jen podtrhla Jindřiščiny krásné rysy. 

Vlasy:

Barva: Kadeřnice Kristína se rozhodla pro sjednocení barvy. Jindřišce sluší zrzavé odstíny, které působí jemně a podtrhnou přirozenou ženskost. Jsou výjimečné a netradiční, proto byl lehce ryšavý odstín pro Jindřišku jasnou volbou.  

Střih: Jemné vlas, jako ty, které má Jindřiška, často trpí  nedostatkem objemu. Proto by se měli udržovat ve středně dlouhé délce. 

Oblečení:

Jindřišku jsme oblékli do dvou verzí.  Jindřiška má skvělou postavu, takže jsme nemuseli přemýšlet nad rafinovanou kamufláží žádných partií. Jindřiška má ráda pohodlnou módu, jeden outfit byl elegantní a podtrhl její ženskost, druhý byl mladistvý, který zase zdůraznil její báječnou povahu. Jindřišku oblékla značka Orsey a New Yorker.

 

Style - Proměna 18.11.
Style - Proměna 18.11.
Článek je zařazen v: obočí , ženskost