Showbyznys

9. října 2014 16:28

Lenka Zajícová

Proměna Jindřišky. Z šedé myšky nepřehlédnutelnou kráskou

Tentokrát jsme vybrali do proměny Jindřišku, Sympatickou maminku dvou dětí. Jindřiška právě oslavila 42. narozeniny. Pracuje ve Státní správě a do práce se většinou líčí jen minimálně.

Líčení:

Jindřiška má přirozeně krásné rysy, které stačí jen zvýraznit. Jelikož Jindřišku netrápí barevné nerovnosti, pupínky ani výrazné vrásky, stačí používat make-up s lehce krycím efektem. Popřípadě BB krém. Jindřiška potřebuje jen zdůraznit barvu obočí, kterou byste neměli nikdy podceňovat. Úprava obočí je pro celkový vzhled extrémně důležité. Claudie se snažila především rozjasnit Jindřiščinu pleť. Použila světlé stíny, které „probudily“ finální vzhled. Lehce růžová na líčkách pak jen podtrhla Jindřiščiny krásné rysy.

Vlasy:

Barva: Kadeřnice Kristína se rozhodla pro sjednocení barvy. Jindřišce sluší zrzavé odstíny, které působí jemně a podtrhnou přirozenou ženskost. Jsou výjimečné a netradiční, proto byl lehce ryšavý odstín pro Jindřišku jasnou volbou.

Střih: Jemné vlas, jako ty, které má Jindřiška, často trpí nedostatkem objemu. Proto by se měli udržovat ve středně dlouhé délce.

Oblečení:

Jindřišku jsme oblékli do dvou verzí. Jindřiška má skvělou postavu, takže jsme nemuseli přemýšlet nad rafinovanou kamufláží žádných partií. Jindřiška má ráda pohodlnou módu, jeden outfit byl elegantní a podtrhl její ženskost, druhý byl mladistvý, který zase zdůraznil její báječnou povahu. Jindřišku oblékla značka Orsey a New Yorker.

Sdílejte článek

Přečtěte si také