Showbyznys

15. července 2020 14:45

redakce Prima Lajk

Provokatér 6ix9ine má deaktivovaný Instagram! Co rapper provedl tentokrát?

Kontroverzní rapper Tekashi 6ix9ine má deaktivovaný Instagram.

Fanoušci rappera Tekashiho 6ix9ine (skutečným jménem Daniel Hernandez) zažili v posledních hodinách menší šok, když instagramový profil jejich miláčka náhle zmizel. Jak se ukázalo, profil pod názvem 6ix9ine byl dočasně deaktivován. Proč? To jsme se dozvěděli z úst rapperova právníka Lance Lazzara.

„Vzhledem k blížícímu se konci domácího vězení jsme se z opatrnosti rozhodli po dobu následujících dvou týdnů omezit aktivitu na sociálních sítích a udržovat si nízký profil, aby se nikdo – a zejména žádní členové gangů – nemohli dozvědět, kde se momentálně rapper nachází.“

V podstatě tak jde o to, že se tým okolo kontroverzního interpreta snaží předejít jakémukoli maléru, kdy by se například mohl někdo pokusit rapperovi mstít, nebo něco podobného. Neznamená to však, že by v budoucnu rapper chtěl omezit svoje působení na veřejnosti – naopak. Podle všeho už má ve své bezpečnostní ochrance bývalé členy FBI nebo vysloužilé newyorské detektivy, kteří mají za úkol rappera hlídat na každém kroku.

Zároveň s tím Tekashiho právník naznačil, že nové album by mohlo vyjít už koncem srpna, a že do té doby vyjde i několik nových klipů. Rapper tak zjevně bude mít po skončení vězení plné ruce práce. A kdo ví, třeba mu pauza od sociálních sítí pomůže.

Sdílejte článek
Štítky FBI vězení Instagram sociální sítě právník věznice sociální síť gang rapper rap 6ix9ine Tekashi 6ix9ine

Přečtěte si také