Provokatér Dan Bilzerian se drsně opřel do Rocka. Co mu vadí na slavném herci?

Večírkový král komentoval figuru slavného sympaťáka The Rocka.

Známý provokatér a hvězda Instagramu Dan Bilzerian se netají svým poněkud osobitým a divokým životním stylem. Na internetu často sdílí videa z legendárních večírků, na kterých se často objevují drogy, krásné ženy a zbraně. Nyní v jednom rozhovoru okomentoval životní styl herce Dwayna The Rocka Johnsona, který je podle jeho slov „nezdravý“.

„Podle mě není zdravé tak moc posilovat. Není to tělu prospěšné být až tak velký, jako je The Rock,“ řekl pokerový hráč a král večírků v rozhovoru pro More Plates More Dates. „Nechápejte mě špatně, respektuji to, co ten chlap udělal – je to zatracená bestie, je charismatický a je doslova jedním z nejslavnějších chlapů na celém zku*veném světě,“ pokračoval. „Klobouk dolů, jen mi na něm jedna věc vadí,“ prozradil upřímně.

„Nelíbí se mi, že není autentický. Jaký smysl mají peníze, když se ani neodvážeš?“ řekl Bilzerian s tím, že on sám si rád užívá života a dělá si, co chce „To chce mít takovou postavu a úmorně na ní dřít až do smrti? Nemyslím si, že je to opravdu to, co chce,“ kritizoval každodenní tvrdý trénink a přísnou Rockovu dietu internetový provokatér.


Přečtěte si také