Showbyznys

22. září 2014 10:45

redakce Prima Lajk

První rychlá půjčka od banky

Do České republiky vstoupila v září 2014 maltská Ferratum Bank, specialista na rychlé půjčky před výplatou s pobočkami ve 20 zemích světa, která zde navazuje na zavedenou společnost Ferratum Czech.

Češi se tak dočkají první rychlé půjčky od banky, s veškerými výhodami bezpečnosti a profesionality světově uznávané Ferratum Bank. Nikdo se už nadále nemusí obávat podvodů neseriózních poskytovatelů rychlých půjček.

Bezpečí a jistota bankovní instituce

Ferratum Bank poskytuje oblíbenou finskou zápůjčku do částky 10 tisíc korun na 7 až 45 dní. Výhodou je, že pro ni nemusíte nikam chodit, protože si ji sjednáte z pohodlí svého domova, nebo kdekoliv přes mobilní telefon:

• Překvapí vás, jak je vše snadné – stačí zaslat SMS nebo vyplnit online formulář.

• Půjčku získáte opravdu rychle – peníze mohou být na vašem účtu do 1 minuty 24 hodin denně! Pracovníci banky posuzují žádosti i v nočních hodinách.

• A také komfortně – banka vám zašle peníze bez nutnosti návštěvy pobočky, nebo kanceláří partnerů.

• Bez ručení – kvůli několika tisícům, které vám chybí do výplaty, Ferratum Bank nepožaduje ručitele ani potvrzení příjmů. Krátkodobé finanční půjčky bez ručení poskytuje všem dospělým osobám s dobrou platební morálkou – rovněž studentům, seniorům a ženám na mateřské dovolené.

• Ferratum rychlou půjčku máte napoprvé zdarma! Opravdu – jako nový zákazník si můžete půjčit až 3 tisíce korun a za 15 dní vrátíte zase 3 tisíce korun. Je to půjčka na nenadálý výdaj bez poplatků, papírování, vyřízená jednoduše a rychle přes online formulář. Záhy ji splatíte a hned na ni zapomenete. A příště vás už banka ohledně ověření údajů kontaktovat nebude – peníze rovnou zašle na bankovní účet uvedený v žádosti.

Ferratum Bank je zkrátka spolehlivý partner pro rychlé půjčky s jasnými pravidly. Přidejte se i vy k více než 2 milionům spokojených klientů této moderní finanční instituce.

Více informací a žádost o půjčku najdete na oficiálních stránkách Ferratum Bank.

Zakladatel a majitel společnosti Ferratum Jorma Jokela představuje na tiskové konferenci plány Ferratum Bank , Foto: archiv

Sdílejte článek
Štítky banka rychlost půjčka SMS bankovní

Přečtěte si také